BG Dog Forum.com - Форум за кучета. Породи Кучета - Какво трябва да знаем за кучето - Произход, анатомия, физиология, поведение и др
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
22.11.2017 22:22:08

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
РЕКЛАМА :
25899 Публикации в 833 Теми от 1226 Членове
Последен член: vasko_86vd
* Начало Помощ Търси Вход Регистрация
+  BG Dog Forum.com - Форум за кучета. Породи Кучета - Какво трябва да знаем за кучето - Произход, анатомия, физиология, поведение и др
|-+  Кинология
| |-+  Грижи за кучето
| | |-+  Хранене на Кучето
« назад напред »
Страници: 1 ... 19 20 [21] Изпечатай
Автор Тема: Хранене на Кучето  (Прочетена 46394 пъти)
Валентин Арабов
BGDOGFORUM
Потребител
Публикации: 754

"Бъдете като животните! Те имат невинност."

Ел. поща
« Отговор #300 -: 06.06.2012 20:47:40 »

Нормално за стотинки/килограм какво искаш да съдържа този килограм освен боклуци...
Активен

--- Колкото по-нависоко сме полетели, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят Намигване ---
А. Коджабашев - ablai
BGDOGFORUM
Потребител
Публикации: 495

никога не пести сили за връщане

« Отговор #301 -: 05.07.2012 11:34:56 »

ще си купя такива гранули , за зайците обаче ! като почнат да лаят ,като магарето , голям цирк ще падне в къщи ! Смотан Смотан Смотан Смотан
Активен
Горска Фея
Потребител
*
Публикации: 17

« Отговор #302 -: 18.12.2014 12:29:57 »

Здравейте !
Нова съм във форума и скоро ще имаме бебе куче. Част от хората ме съветват да го храня с гранули, а другите с домашна храна. Искам да питам тук хората с по-голям опит, какво би било най-добре за него ?
Благодаря предварително на всички, които ще ми помогнат с тази дилема.  Усмивчица
Активен
Светла Иванова
BGDOGFORUM
Потребител
Публикации: 1646

Обичам ви, Прекрасни Животни!

« Отговор #303 -: 18.12.2014 16:18:24 »

Здравейте !
Нова съм във форума и скоро ще имаме бебе куче. Част от хората ме съветват да го храня с гранули, а другите с домашна храна. Искам да питам тук хората с по-голям опит, какво би било най-добре за него ?
Благодаря предварително на всички, които ще ми помогнат с тази дилема.  Усмивчица

А каква порода ще е кученцето?
Активен

„ХОРАТА ОЩЕ НЕ СА РАЗБРАЛИ КАКВО ЧУДО ПРЕДСТАВЛЯВАТ КУЧЕТАТА”
                                                                                       Джек Лондон
Горска Фея
Потребител
*
Публикации: 17

« Отговор #304 -: 23.12.2014 15:37:26 »

Малък, сладък шар пей <3333 Предстои да го вземем след 2 седмици  Смотан Смотан Смотан
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] Изпечатай 
« назад напред »
Отиди на:  

Аудиосказки | Детские поделки | Детски сайт | Резервоари за вода