BG Dog Forum.com - Форум за кучета. Породи Кучета - Какво трябва да знаем за кучето - Произход, анатомия, физиология, поведение и др
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
23.06.2018 15:41:46

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
РЕКЛАМА :
25902 Публикации в 833 Теми от 1235 Членове
Последен член: bo4kataBG
* Начало Помощ Търси Вход Регистрация
+  BG Dog Forum.com - Форум за кучета. Породи Кучета - Какво трябва да знаем за кучето - Произход, анатомия, физиология, поведение и др
|-+  Кинология
| |-+  Грижи за кучето
| | |-+  Хранене на Кучето
« назад напред »
Страници: 1 ... 19 20 [21] Изпечатай
Автор Тема: Хранене на Кучето  (Прочетена 59976 пъти)
Валентин Арабов
BGDOGFORUM
Потребител
Публикации: 754

"Бъдете като животните! Те имат невинност."

Ел. поща
« Отговор #300 -: 06.06.2012 20:47:40 »

Нормално за стотинки/килограм какво искаш да съдържа този килограм освен боклуци...
Активен

--- Колкото по-нависоко сме полетели, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят Намигване ---
А. Коджабашев - ablai
BGDOGFORUM
Потребител
Публикации: 495

никога не пести сили за връщане

« Отговор #301 -: 05.07.2012 11:34:56 »

ще си купя такива гранули , за зайците обаче ! като почнат да лаят ,като магарето , голям цирк ще падне в къщи ! Смотан Смотан Смотан Смотан
Активен
Горска Фея
Потребител
*
Публикации: 17

« Отговор #302 -: 18.12.2014 12:29:57 »

Здравейте !
Нова съм във форума и скоро ще имаме бебе куче. Част от хората ме съветват да го храня с гранули, а другите с домашна храна. Искам да питам тук хората с по-голям опит, какво би било най-добре за него ?
Благодаря предварително на всички, които ще ми помогнат с тази дилема.  Усмивчица
Активен
Светла Иванова
BGDOGFORUM
Потребител
Публикации: 1649

Обичам ви, Прекрасни Животни!

« Отговор #303 -: 18.12.2014 16:18:24 »

Здравейте !
Нова съм във форума и скоро ще имаме бебе куче. Част от хората ме съветват да го храня с гранули, а другите с домашна храна. Искам да питам тук хората с по-голям опит, какво би било най-добре за него ?
Благодаря предварително на всички, които ще ми помогнат с тази дилема.  Усмивчица

А каква порода ще е кученцето?
Активен

„ХОРАТА ОЩЕ НЕ СА РАЗБРАЛИ КАКВО ЧУДО ПРЕДСТАВЛЯВАТ КУЧЕТАТА”
                                                                                       Джек Лондон
Горска Фея
Потребител
*
Публикации: 17

« Отговор #304 -: 23.12.2014 15:37:26 »

Малък, сладък шар пей <3333 Предстои да го вземем след 2 седмици  Смотан Смотан Смотан
Активен
Светла Иванова
BGDOGFORUM
Потребител
Публикации: 1649

Обичам ви, Прекрасни Животни!

« Отговор #305 -: 24.12.2017 18:53:39 »

Когато и както мога, храня бездомните кучета.
Желая на всички тях, да намерят своите обичащи ги семейства! Нали на Коледа стават чудеса!
Активен

„ХОРАТА ОЩЕ НЕ СА РАЗБРАЛИ КАКВО ЧУДО ПРЕДСТАВЛЯВАТ КУЧЕТАТА”
                                                                                       Джек Лондон
Страници: 1 ... 19 20 [21] Изпечатай 
« назад напред »
Отиди на:  

Аудиосказки | Детские поделки | Детски сайт | Резервоари за вода