BG Dog Forum.com - Форум за кучета. Породи Кучета - Какво трябва да знаем за кучето - Произход, анатомия, физиология, поведение и др
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
01.03.2021 13:07:43

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
РЕКЛАМА :
25903 Публикации в 833 Теми от 1243 Членове
Последен член: titicaca
* Начало Помощ Търси Вход Регистрация
+  BG Dog Forum.com - Форум за кучета. Породи Кучета - Какво трябва да знаем за кучето - Произход, анатомия, физиология, поведение и др
|-+  Породите кучета по света
| |-+  Немски курцхаар
| | |-+  Резултати от световни и европейски първенства
« назад напред »
Страници: [1] Изпечатай
Автор Тема: Резултати от световни и европейски първенства  (Прочетена 6078 пъти)
Иван Панайотов - vano
BGDOGFORUM
Потребител
***
Публикации: 3697



WWW
« -: 21.10.2009 14:18:17 »

Резултати от световното в Братислава 2009 г.
 
Number of entries in the breed: 91
 
Judge: Uroševič Milivoje, SRB   
DOG
- Puppy class
- Champion class
- Working class
- Open class
- Intermediate class
- Junior class
BITCH
- Intermediate class
- Junior class
- Open class
- Working class
- Puppy class
- Champion class
 
Best Of Breed - BOB
15463    CH AVALINE ESKO

Owner: Jojkic Zlatko, SRB    Excelent 1, CAC, CACIB, BOB

World Winner     -   Dog
15463    CH AVALINE ESKO
Owner: Jojkic Zlatko, SRB    Excelent 1, CAC, CACIB, BOB

World Winner    -   Bitch
15492    GERN GROSS TARA

Owner: Slyzhevskaya Ekaterina, RUS    Excelent 1, CAC, CACIB

Junior World Winner     -   Dog
15431    GERT ZE ŠTÍPEK

Owner: Kretek Michael Mgr., CZ    Excelent 1, CAJC, Best Junior

Junior World Winner     -   Bitch
15480    PERSASSIA JULIETTE

Owner: Mikros Vasilis, CY    Excelent 1, CAJC

 
DOGS: 44

Puppy class
15424    HANTR OD HRADU LUKOVA
Owner: Spáčil Rostislav, CZ    Very promising

Junior class
15431    GERT ZE ŠTÍPEK
Owner: Kretek Michael Mgr., CZ    Excelent 1, CAJC, Junior World Winner - Best Junior
15430    FIORD CZARNY DWOR SKOLNITEGO
Owner: Gapon Alexander, UA    Excelent 2
15426    BASCO VOM OSTERBERK
Owner: Urianková Jana, CZ    Excelent 3
15436    VEKTOR SIMITARSKA FORTUNA
Owner: Čurčič Zoran, SRB    Excelent 4
15428    DOMINO STEP HAUS ZPRIC
Owner: ZORIC MILOS, RS    Excelent
15429    ELF DU NID AUX NOBLES
Owner: Ionescu Augustin Banu Man, RO    Excelent
15432    GRANDO O´KAJ
Owner: Gorički Marijan, HR    Excelent
15433    GREY Z CZARNEGO DWORU
Owner: Poledníková Eva, CZ    Excelent
15434    JORBAHÁTI-NIMRÓD DICSÓ
Owner: Kovács Jozef, SK    Excelent
15425    ARKO Z HOSPILDU
Owner: Mechtl Peter, SK    Non participated
15427    CARRO HUNTING TROPHY
Owner: Muraresc Mariana & Daniel, RO    Non participated
15435    OBAMA Z VTELENSKÝCH POLÍ
Owner: Nahodil František a Mária, CZ    Non participated

Intermediate class
15438    EJW AVALINE POKER

Owner: Jojkic Zlatko, SRB    Excelent 1, CAC
15437    AVALINE POKER
Owner: Jojkic Zlatko, SRB    Non participated
15439    MALOMKOZI BISHOP ROBERT JOHNSON
Owner: Lenaerts-Pilatus & Bishop, BE    Non participated

Open class
15445    DON Z CZARNEGO DWORU

Owner: Burski Wojciech, PL    Excelent 1, CAC
15440    ATARI JASÉNKY
Owner: Rymerová Martina, CZ    Excelent 2, res.CAC
15450    MALOMKÖZI MILL
Owner: Tóth István, HU    Excelent 3
15441    BEST BARON OD HABROVICKÉHO RYBNÍKA
Owner: Jindrová Markéta Mgr., CZ    Excelent 4
15442    BRIX ČIERNY BOR
Owner: Ščepka Milan, SK    Excelent
15443    BRUSS HUNTING TROPHY
Owner: Muraresc Mariana & Daniel, RO    Excelent
15444    DIOGENIS STEP-HAUS ZORIC
Owner: ZORIC MILOS, RS    Excelent
15446    FERO Z DUBOVSKÝCH LUHOV
Owner: Ulman Igor Ing., SK    Excelent
15447    GRAND
Owner: Doroshenko A.K., UA    Excelent
15451    ODELOT EL PRIMERO
Owner: Calleja Ivan, M    Excelent
15448    LEE V.G.
Owner: Klimenko A.V., UA    Non participated
15449    LUX VOM OSTERBERG
Owner: Antonov Viktor, BG    Non participated

Working class
15455    DOR JASÉNKY

Owner: Cichoň Izabela+Waldemar, PL    Excelent 1, CAC, res.CACIB
15452    AHIL SIMITARSKA FORTUNA
Owner: Janjič Radica & Dragan, SRB    Excelent 2, res.CAC
15458    LOMAR Z BÍLICE
Owner: Zechmeister Ondrej MVDr., SK    Excelent 3
15454    BRUNO Z MEŠÍNSKE HÁJOVNY
Owner: Kolář Zdeněk, CZ    Excelent 4
15453    AMIGO Z CZARNEGO DWORU
Owner: Gapon Aleksander, UA    Excelent
15456    GRAF Z CZARNEGO PODMUCHU
Owner: Dziedzic Piotr, PL    Excelent
15457    JOSZKO JANOR DUMA KAZANA
Owner: Adamczak Danuta Jan, PL    Excelent
15459    SID KAMENNÝ MOST
Owner: Mešťanek František, SK    Excelent

Champion class
15463    CH AVALINE ESKO
Owner: Jojkic Zlatko, SRB    Excelent 1, CAC, CACIB, BOB, World Winner
15460    ARI HUNTING TROPHY
Owner: Muraresc Mariana & Daniel, RO    Excelent 2, res.CAC
21066    URGO
Owner: Očko Zdenko + Huan C., SK    Excelent 3
15466    "T""ES BEAU DU NID AUX NOBLES"
Owner: Lorena Ghita, RO    Excelent 4
15461    BEAU-BEAU DU NID AUX NOBLES
Owner: Dragos Rusu, RO    Excelent
15462    BIL VON HOUSE PAV
Owner: Stefanov Lubomir, BG    Excelent
15465    OBELIX Z CZARNEGO DWORU
Owner: Mikalacki & Micros, RS    Excelent
15464    CH.PL.RO.S.CRO.SCG.BIH.INT AVALINE
Owner: Jojkic Zlatko, SRB    Non participated

BITCHES: 47

Puppy class
15467    LIRA
Owner: Klimenko A.V., UA    Very promising 1

Junior class
15480    PERSASSIA JULIETTE
Owner: Mikros Vasilis, CY    Excelent 1, CAJC, Junior World Winner
15472    DZHIL´- L
Owner: Doroshenko A.K., UA    Excelent 2
15470    BRITA ZO ŠURIANSKEHO KOPCA
Owner: Banás Oto, SK    Excelent 3
15478    IZZY Z CZARNEGO DWORU
Owner: Burski Wojciech, PL    Excelent 4
15468    AVALINE HIDRA
Owner: Jojkic Zlatko, SRB    Excelent
15469    BASTY ZO ŠURIANSKEHO KOPCA
Owner: Banás Oto, SK    Excelent
15471    CHANNY HUNTING TROPHY
Owner: Muraresc Mariana & Daniel, RO    Excelent
15473    E´BELLA DU NID AUX NOBLES
Owner: Gorički Marijan, HR    Excelent
15475    GERA OD MILAVEČSKÝCH MOHYL
Owner: Haviar Ladislav, SK    Excelent
15476    HANA ZE SNU NEMRODA
Owner: Cichoň Izabela+Waldemar, PL    Excelent
15477    HERIET ZE ŠTÍPEK
Owner: Hetfleišová Lenka, SK    Very Good
15474    EVITA DU NID AUX NOBLES
Owner: Ionescu Augustin Banu Man, RO    Non participated
15479    KARPATEN IRBIS CINNAMON MUFFIN
Owner: Catrinel Pauna, RO    Non participated

Intermediate class
15481    ARABIKA

Owner: Marchenko & Frantsiyan, UA    Excelent 1, CAC
15482    AVALINE PIKA
Owner: Jojkic Zlatko, SRB    Excelent 2, res.CAC
15487    MALOMKOZI QUESTA
Owner: Burski Wojciech, PL    Excelent 3
15485    FRYGA CZARNY DVOR
Owner: Witosz Konrad, PL    Excelent 4
15484    FLORA CZARNY DWÓR ZE SKOLNITEGO
Owner: Ciemniewska Lidia, PL    Excelent
15483    BELLIS Z CZARNEGO DWORU
Owner: Burski Wojciech, PL    Non participated
15486    JOLLA PLAMENI PAS
Owner: Nagy Zoltan, SK    Non participated

Open class
15492    GERN GROSS TARA
Owner: Slyzhevskaya Ekaterina, RUS    Excelent 1, CAC, CACIB, World Winner
15495    ZORKA ZE SNU NEMRODA
Owner: Rymerová Martina, CZ    Excelent 2, res.CAC
15493    MONI
Owner: Mosi Enzo, I    Excelent 3
21126    TIA
Owner: Matič Darko + Andrea;Pula, 1    Excelent 4
2392    UOTA TURKIO OAZE
Owner: Tesloviča I., LT    Excelent
15488    ABLE JA-STA CZECH
Owner: Urianková Jana, CZ    Excelent
15494    NESTA ZO ŠIAH
Owner: Saliga Arpád Ing;Veľké Turovce 323, 1    Excelent
15490    ERITA Z MEŠÍNSKÉ HÁJOVNY
Owner: Drábek Jiří, CZ    Very Good
15489    ARANKA Z TÝNSKEHO RYBNÍKA
Owner: Klimenko A.V., UA    Non participated
15491    GAJA OD ZAGORSKE GRUDE
Owner: Gorički Marijan, HR    Non participated

Working class
15499    GINA Z KLOBUCKÉHO LESA

Owner: Bartál Josef, CZ    Excelent 1, CAC, res.CACIB
15498    DONA Z CZARNEGO DWORU
Owner: Burski Wojciech, PL    Excelent 2, res.CAC
15502    ZADRA ZE SNU NEMRODA
Owner: Cichoň Izabela+Waldemar, PL    Excelent 3
15496    BRIGI JASÉNKY
Owner: Rymerová Martina, CZ    Excelent 4
15497    CITA Z MEŠINSKÉ HÁJOVNY
Owner: Drábek Jiří, CZ    Excelent
15500    GRETA Z CZARNEGO PODMUCHU
Owner: Adamczak Danuta Jan, PL    Excelent
15501    INKA OD NEZDICKÉHO POTOKA
Owner: Paučová Adela, CZ    Very Good

Champion class
15507    CH LINDA SIMITARSKA FORTUNA

Owner: Janjič Radica & Dragan, SRB    Excelent 1, CAC
15511    TAZI RUTHLESS Z CZARNEGO DWORU
Owner: Bus Marlena, PL    Excelent 2, res.CAC
15503    AFRA Z DOBELICKÝCH LUK
Owner: Lisiak Pawel, PL    Excelent 3
15506    BORA DE LA HAILLE AU LOUP
Owner: Ionescu Augustin Banu Man, RO    Excelent 4
15504    "B""ROYAL DU CHASSEUR INNNE"
Owner: Dragos Rusu, RO    Excelent
15505    BISA HUNTING TROPHY
Owner: Muraresc Mariana & Daniel, RO    Excelent
15508    CH VENERA
Owner: Marinich O., BLR    Excelent
15509    FRONA OD HRADU LUKOVA
Owner: Dřímalová Simona, CZ    Excelent
15510    GERN GROSS OLE-OLA
Owner: Slyzhevskaya Ekaterina, RUS    Excelent
Активен

Само две неща са безкрайни - Вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен.
Алберт Айнщайн
Иван Панайотов - vano
BGDOGFORUM
Потребител
***
Публикации: 3697



WWW
« Отговор #1 -: 22.08.2010 16:08:21 »

Резултати от световното в Дания 2010 г.

Number of entries by breed: 50
Number of placed dogs in the breed: 48

Judge:
Bertil Lundgren, Sverige
 
Best of Breed - BOB

DON Z CZARNEGO DWORU    Catalogue number: 11183
Owners: Wojciech Burski PL-99-200 Poddebice k/lodz POLEN
Breeder: WOJCIECH BURSKI POLEN

World Winner CACIB - Dog

DON Z CZARNEGO DWORU    Catalogue number: 11183
Owners: Wojciech Burski PL-99-200 Poddebice k/lodz POLEN
Breeder: WOJCIECH BURSKI POLEN

World Winner CACIB - Bitch

RUGDELIAS NMJ LUCILLA    Catalogue number: 11187
Owners: Anne G. Langeland & T. Kallekleiv N 5243 Fana NORGE
Breeder: TORE KALLEKLEIV NORGE

Certificate - Dog

DON Z CZARNEGO DWORU    Catalogue number: 11183
Owners: Wojciech Burski PL-99-200 Poddebice k/lodz POLEN
Breeder: WOJCIECH BURSKI POLEN

Certificate - Bitch

DON KORLEONE´S BABE MAGNET    Catalogue number: 11211
Owners: Maria Appelberg, Jouni Soidinaho FI-60760 Pojanluoma Finland
Breeder: PÄIVI NATRI FINLAND

World Junior Winner - Dog

WINGMARK'S CESAR    Catalogue number: 11171
Owners: Bosse Thorlin & Paula Sunebring SE-519 95 Tostared Sverige
Breeder: BOSSE THORLIN SVERIGE

World Junior Winner - Bitch

WINGMARKS CINTA    Catalogue number: 11194
Owners: Bosse Thorlin och Paula Sunebring SE-519 95 Tostared Sverige
Breeder: BOSSE THORLIN SVERIGE

World Veteran Winner - Dog

ODIN    Catalogue number: 11186
Owners: Søren Kronborg 7160 Tørring DANMARK
Breeder: STEEN KRISTIANSEN 6940 LEM ST DANMARK

World Veteran Winner - Bitch

SALLY   Catalogue number: 11214
Owners: Scotti Massimiuano IT-43036 Castione Marcmesi Italien
Breeder: LUIGI MANAOLINI ITALIEN
 
Dog

Junior class

1    Excellent    11171    WINGMARK'S CESAR    Bosse Thorlin & Paula Sunebring SE-519 95 Tostared Sverige
2    Excellent    11168    EVEREST VD STROOMDRIFT    Katja Hednäs FI-03850 Pusula Finland
3    Very good    11169    TAILSTAR'S SAMBAN NITRO    Tom Walle og Mari Tikka FI-08680 Lohja Finland
 
Intermediate class

1    Excellent    11174    CHARLESWOOD LANCELOT    Maria Appelberg, Jouni Soidinaho FI-60760 Pojanluoma Finland
2    Very good    11172    PETERMANN'S K-REX    Jan Feigh 4681 Herfølge DANMARK
3    Very good    11173    FRAM Z MESINSKE HAJOVNY    Mrsj Jana Pavlova 28434 Rozdalovice TJEKKIET
 
Open class

1    Excellent    11180    BRUSS HUNTING TROPHY    Murarescu, Mariana & Daniel RO-100537 Ploiesti RUMÆNIEN
2    Excellent    11177    VAE VICTIS HISTORY    Giulio Maria Modorati IT-20052 Monza Italien
3    Excellent    11176    TAPPIJALAN SEISOVA-ARTHUR    Nina Lehtolammi & Rónnit FI 37140 Nokia Finland
4    Very good    11178    TAKA-TAPIOLAN SÄLLI    Hannu Viinikka FI 35800 Manttä Finland
     Very good    11175    MALOMKOZI BISHOP ROBERT JOHNSON    Lenaerts Edwin & Kristina BE-2220 Heist op den Berg Belgien
     Good    11179    BALOO    Jens Eide N-4820 Froland NORGE
 
Working class

1    Excellent    11183    DON Z CZARNEGO DWORU    Wojciech Burski PL-99-200 Poddebice k/lodz POLEN
2    Excellent    11184    TOES' ARKANSAS    LEO DANNERELV 9981 JERUP DANMARK
3    Excellent    11181    BJÖRNKÄRRETS GRAF SIEGFRIED    Lennart Gullberg SE-437 41 Lindome Sverige
4    Excellent    11185    NORDBOEN BULLOCH    OLE BUSK 9560 HADSUND DANMARK
     Good    11182    BREDSGAARD' KASHMIR    VIVIAN KLIVER 6100 HADERSLEV DANMARK
 
Champion class

1    Excellent    11166    AVALINE POKER    Zlatko & Dragoslav Jojkic RS-21215 TURIJA Serbien
2    Excellent    11167    ARI HUNTING TROPHY    Murarescu Mariana & Daniel RO-100537 Ploiesti RUMÆNIEN
3    Excellent    11165    JABOA VOM SCHNEPFENSTRICH    Frans Hendriks NL-5953 Jr Reuver HOLLAND
 
Veteran class

1    Excellent    11186    ODIN    Søren Kronborg 7160 Tørring DANMARK
 
Bitch

Junior class

1    Excellent    11194    WINGMARKS CINTA    Bosse Thorlin och Paula Sunebring SE-519 95 Tostared Sverige
2    Excellent    11195    CHARLESWOOD MATHILDA    Maria Appelberg, Jouni Soidinaho FI-60760 Pojanluoma Finland
3    Excellent    11192    RYPESTEGGENS AOA ALEXANDRA    Odd Løvseth NO-2635 Tretten NORGE
4    Excellent    11170    VAE VICTIS URSULA    Scotti Massimiuano IT-43036 Castione Marchesi Italien
     Excellent    11191    VAE VICTIS ALMA    Laura Doretto IT-53100 SIENA Italien
     Excellent    11193    RUGDELIAS RZM ANNABELLA    Dan Håvard Ona NO 5223 Nesttun NORGE
     Excellent    11197    ENYA DU NID AUX NOBLES    Murarescu, Mariana & Daniel RO-100537 Ploiesti RUMÆNIEN
     Excellent    11198    MOLLY OF DRAMISTTA    Andrea Matic HR-52100 Pula KROATIEN
     Very good    11190    EBBA VOM OSTERBERG    MIKKEL PETERSEN 6440 AUGUSTENBORG DANMARK
 
Intermediate class

1    Excellent    11200    AVALINE HIDRA    Zlatko & Dragoslav Jojkic RS-21215 TURIJA Serbien
2    Excellent    11201    CHANNY HUNTING TROPHY    Murarescu, Mariana & Daniel RO-100537 Ploiesti RUMÆNIEN
3    Very good    11199    KORFF'S PUK    CARL KRISTIAN THOMSEN 4261 DALMOSE DANMARK
 
Open class

1    Excellent    11202    TAPPIJALAN SEISOVA-ALFETA    Aino Wihervaara og Ville Pohjola FI-37200 Siuro Finland
2    Excellent    11203    DANIYA DU NID AUX NOBLES    Henriette Hendriks NL- Reuver HOLLAND
3    Excellent    11205    VAE VICTIS ISOTTA    Scotti Massimiuano IT-43036 Castione Marchesi Italien
4    Very good    11204    BJÖRNKÄRRETS LADY DAGMAR    L Gullberg H. Boström SN-437 41 Lindome Sverige
 
Working class

1    Excellent    11211    DON KORLEONE´S BABE MAGNET    Maria Appelberg, Jouni Soidinaho FI-60760 Pojanluoma Finland
2    Excellent    11209    VAE VICTIS IVONNE    Scotti Massimiuano IT-43036 Castione Marchesi Italien
3    Excellent    11208    DON KORLEONE'S KARPALO    Marjukka Toivonen og Matti Kuusisto FI-04300 Tuusula Finland
4    Excellent    11210    DONA Z CZAARNEGO DWORU    Wojciech Burski PL-99-200 Poddebice k/lodz POLEN
     Excellent    11207    YTTERFORSENS PIRI PIRI    Ann Lundgren SE-946 92 LILLPITE Sverige
     Very good    11206    TROHORNET'S ZAFIRA    Wanja Andersen N-8289 Våg NORGE
     Very good    11212    BREDSGAARD'S LADDIE    LONE BIRKMOSE, HERMANN WILLECKE 6240 LØGUMKLOSTER DANMARK
 
Champion class

1    Excellent    11187    RUGDELIAS NMJ LUCILLA    Anne G. Langeland & T. Kallekleiv N 5243 Fana NORGE
2    Excellent    11188    VJK'S EVERYTHING'S COMING UP ROSES    Anna-Carin Johansson SE-43992 Onsala Sverige
3    Excellent    11189    BISA HUNTING TROPHY    Murarescu, Mariana & Daniel RO-100537 Ploiesti RUMÆNIEN
 
Veteran class

1    Excellent    11214    SALLY    Scotti Massimiuano IT-43036 Castione Marcmesi Italien
Активен

Само две неща са безкрайни - Вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен.
Алберт Айнщайн
Иван Панайотов - vano
BGDOGFORUM
Потребител
***
Публикации: 3697



WWW
« Отговор #2 -: 20.10.2010 11:03:25 »

Резултати от европейското в Словения 2010 г.

Number of entries in the breed: 38

Judge: Jože ŠTEBIH, SI
DOG
Junior class
Intermediate class
Open class
Working class
Champion class
BITCH
Junior class
Intermediate class
Open class
Working class
Champion class

Best of Breed - BOB

4028   DIOGENIS STEP-HAUS ZORIĆ
Owner: ZORIĆ MILOŠ, RS   Excellent 1, CAC SLO, CACIB, European Winner 2010, Best of Breed

European Winner - Dog

4028   DIOGENIS STEP-HAUS ZORIĆ
Owner: ZORIĆ MILOŠ, RS   Excellent 1, CAC SLO, CACIB, European Winner 2010, Best of Breed

European Winner - Bitch

4046   AVALINE PIKA
Owner: JOJKIĆ ZLATKO, RS   Excellent 1, CAC SLO, CACIB, European Winner 2010

Junior European Winner - Dog

4014   AVALINE ORINO
Owner: PAPADIMITRIOU THANDS, SI   Excellent 1, Junior Champion, Junior European Winner 2010

Junior European Winner - Bitch

4041   IVY MOON EYES
Owner: GRUM BOŠTJAN, SI   Excellent 1, Junior Champion, Junior European Winner 2010, Best Junior

Dog Groups

Best Brace of the Breed
AVALINE POKER & AVALINE PIKA
4033 + 4046
Owner: JOJKIĆ ZLATKO, RS

Best Breeding Group of the Breed
AVALINE ORINO & AVALINE POKER & AVALINE ODESSA & AVALINE PIKA
4014 + 4033 + 4037 + 4046
Breeder: JOJKIĆ ZLATKO- KENNEL AVALINE, SI

Best Progeny Group of the Breed
DON Z CZARNEGO DWORU & DIOGENIS STEP-HAUS ZORIĆ & AVALINE POKER & FORTUNA STEP-HAUS ZORIĆ & AVALINE PIKA
4023 + 4028 + 4033 + 4039 + 4046
Owner: BURSKI WOJCIECH, PL

Dogs:22

Junior class
3653 LIRO` DELLE BONIFICHE
Owner: STEFANELLI RINO - DELLE BONIFICHE, IT   Excellent
4014   AVALINE ORINO
Owner: PAPADIMITRIOU THANDS, SI   Excellent 1, Junior Champion, Junior European Winner 2010
4015   DON OD ZAGORSKE GRUDE
Owner: TUŠEK MARIJAN, SI   Excellent
4016   ERIK OBERON HAUS
Owner: AUGUSTIN KANYA, RO   Excellent 3
4017   ALLANDAR`S ALLADIN
Owner: MARKOVIĆ DUBRAVKO, HR   Excellent
4018   FILL OD PITEŠE
Owner: KUKAS HRVOJE, HR   Absent
4019   BENNET ZE SNU NEMRODA
Owner: VACLAVIKOVA LILIANA, CZ   Excellent 4
4020   ARGO OD BOJANOVSKÉHO SMRKU
Owner: FRIALA FILIP, SK   Excellent 2
4021   FELIX STEP-HAUS ZORIĆ
Owner: LJUBOJEVIĆ VELIMIR, RS   Very Good

Intermediate class
4022   BARRO KOBALOV
Owner: MILETIĆ GORAN, SI   Excellent 1, CAC SLO

Open class
4024   BRUSS HUNTING TROPHY
Owner: MURARESCU MARIANA & DANIEL MARIANA & DANIEL, RO   Excellent 4
4025   GERT ZE ŠTÍPEK
Owner: KRETEK MICHAEL, CZ   Excellent 3
4026   TOBI OD PITEŠE
Owner: PITEŠA ZLATKO & LOVRENČIĆ IVAN, HR   Excellent 2, R. CAC SLO
4027   JEEP-GLEBLINS
Owner: BAHUN ZORAN, HR   Absent
4028   DIOGENIS STEP-HAUS ZORIĆ
Owner: ZORIĆ MILOŠ, RS   Excellent 1, CAC SLO, CACIB, European Winner 2010, Best of Breed

Working class
4023   DON Z CZARNEGO DWORU
Owner: BURSKI WOJCIECH, PL   Excellent 1, CAC SLO
4029   SURI
Owner: VELIĆ ELVIR, BA   Absent
4030   LARSON OD TURUDIĆA
Owner: TURUDIĆ ANĐELKO, HR   Excellent 2, R. CAC SLO

Champion class
4031   ARI HUNTING TROPHY
Owner: MURARESCU MARIANA & DANIEL MARIANA & DANIEL, RO   Excellent 2, R. CAC SLO
4032   MALOMKÖZI BISHOP ROBERT JOHNSON
Owner: LENAERTS EDWIN - KRISTINA, BE   Excellent 4
4033   AVALINE POKER
Owner: JOJKIĆ ZLATKO, RS   Excellent 1, CAC SLO, R. CACIB
4034   OBELIX Z CZARNEGO DWORU
Owner: MIKALACKI ZARKO, RS   Excellent 3

Bitches:16

Junior class
4035   MOLLY OF DRAMISTTA
Owner: MATIĆ ANDREA, HR   Excellent
4036   FIONA STEP-HAUS ZORIĆ
Owner: ZORIĆ MILOŠ, RS   Excellent
4037   AVALINE ODESSA
Owner: JOJKIĆ ZLATKO, RS   Excellent
4038   ENNYA DU NIS AUX NOBLES
Owner: MURARESCU MARIANA & DANIEL MARIANA & DANIEL, RO   Very Good
4039   FORTUNA STEP-HAUS ZORIĆ
Owner: ŠOŠIĆ BERISLAV, BA   Excellent
4040   ELZA OBERON HAUS
Owner: ZSOMBOR ANTAL, RO   Excellent
4041   IVY MOON EYES
Owner: GRUM BOŠTJAN, SI   Excellent 1, Junior Champion, Junior European Winner 2010, Best Junior

Intermediate class
4042   AVALINE HIDRA
Owner: JOJKIĆ ZLATKO, RS   Excellent 1, CAC SLO
4043   DIANA OBERON HAUS
Owner: ANDREI PAUL MIHAILA, RO   Excellent 3
4044   IRA LOVRENŠKA
Owner: KRALJ SILVO, SI   Excellent 2, R. CAC SLO

Open class
4045   CHANNY HUNTING TROPHY
Owner: MURARESCU MARIANA & DANIEL MARIANA & DANIEL, RO   Excellent 2, R. CAC SLO
4046   AVALINE PIKA
Owner: JOJKIĆ ZLATKO, RS   Excellent 1, CAC SLO, CACIB, European Winner 2010

Working class
4047   CIRÓHÁZI SZOFI
Owner: TAKÁCS GÁBOR, HU   Excellent 2, R. CAC SLO
4048   TIA
Owner: MATIĆ ANDREA, HR   Excellent 1, CAC SLO

Champion class
4049   ORIJA OF DRAMISTTA
Owner: OČKO ZDENKO, HR   Excellent 1, CAC SLO, R. CACIB
4050   BISA HUNTING TROPHY
Owner: MURARESCU MARIANA & DANIEL, RO   Excellent 2, R. CAC SLO
Активен

Само две неща са безкрайни - Вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен.
Алберт Айнщайн
Страници: [1] Изпечатай 
« назад напред »
Отиди на:  

Аудиосказки | Детские поделки | Детски сайт | Резервоари за вода