BG Dog Forum.com - Форум за кучета. Породи Кучета - Какво трябва да знаем за кучето - Произход, анатомия, физиология, поведение и др
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
25.07.2017 22:33:04

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
РЕКЛАМА :
25896 Публикации в 833 Теми от 1215 Членове
Последен член: Dessi
* Начало Помощ Търси Вход Регистрация
+  BG Dog Forum.com - Форум за кучета. Породи Кучета - Какво трябва да знаем за кучето - Произход, анатомия, физиология, поведение и др
|-+  Кинология
| |-+  Какво трябва да знаем за кучето
| | |-+  Поведение на кучето
« назад напред »
Страници: 1 ... 3 4 [5] Изпечатай
Автор Тема: Поведение на кучето  (Прочетена 12942 пъти)
А. Коджабашев - ablai
BGDOGFORUM
Потребител
Публикации: 495

никога не пести сили за връщане

« Отговор #60 -: 29.12.2010 21:48:39 »

Смотан Смотан Смотан Смотан Смотан Смотан Смотан Смотан Смотан Смотан Смотан Смотан Смотан Смотан Смотан
Активен
Светла Иванова
BGDOGFORUM
Потребител
Публикации: 1643

Обичам ви, Прекрасни Животни!

« Отговор #61 -: 15.03.2011 00:13:32 »

Може ли някой да ми отговори защо  кучето  лае през нощта, сякаш без видима причина. Мъжкият си спи спокойно, а женската ми седи някъде в двора и лае.  Когато отида при нея млъква, а прибера ли се, отново започва да лае. Не е всяка нощ, но често се случва.
Активен

„ХОРАТА ОЩЕ НЕ СА РАЗБРАЛИ КАКВО ЧУДО ПРЕДСТАВЛЯВАТ КУЧЕТАТА”
                                                                                       Джек Лондон
П. Петков - tigar6
BGDOGFORUM
Потребител
Публикации: 1288

« Отговор #62 -: 15.03.2011 06:54:10 »

Може ли някой да ми отговори защо  кучето  лае през нощта, сякаш без видима причина. Мъжкият си спи спокойно, а женската ми седи някъде в двора и лае.  Когато отида при нея млъква, а прибера ли се, отново започва да лае. Не е всяка нощ, но често се случва.
Ха сега де Усмивчица
Щом ти неможеш да си обясниш причината/която може да е от "А до Я"/ ние едва ли можем да ти помогнем.
Активен

Тигъра си пази кожата,а човек името.

С ЛОШ ЧОВЕК МОЖЕ ДА СЕ РАЗБЕРЕШ... С ПРОСТ - НИКОГА
Светла Иванова
BGDOGFORUM
Потребител

« Отговор #63 -: 15.03.2011 07:23:28 »

Ха сега де Усмивчица
Щом ти неможеш да си обясниш причината/която може да е от "А до Я"/ ние едва ли можем да ти помогнем.

Наистина ли?
Понякога през нощта лаят и други кучета. Тогава  мъжкият се включва в общия хор, но това не ме смущава.
Поинтересувах се какви причини може да има за нощното лаене на женската: да е гладна, да се чувства самотна и други такива, но те не отговарят на ситуацията.
В много добра кондиция е, за да предполагам някакво заболяване и да се обърна за съвет към ветеринарен лекар.
И понеже във форума знам, че има участници, които много години се занимават с кучета, реших да попитам.
Може би все някой може да е запознат с такъв проблем и да ми даде отговор, макар и хипотетичен..

Активен

Джек Лондон
Светла Иванова
BGDOGFORUM
Потребител

« Отговор #64 -: 20.03.2011 21:37:53 »

Толкова ли труден въпрос зададох, че само Тигъра се отзова? Или може би просто това не интересува никого.
Активен

Джек Лондон
Николай Атанасов - cynology
BGDOGFORUM
Потребител
Публикации: 2509

I want to know

« Отговор #65 -: 25.03.2011 22:41:16 »

х
Активен

The More I See Of Men, The More I Admire Dogs !
Николай Атанасов - cynology
BGDOGFORUM
Потребител
Публикации: 2509

I want to know

« Отговор #66 -: 25.03.2011 22:42:28 »

х
Активен

The More I See Of Men, The More I Admire Dogs !
Светла Иванова
BGDOGFORUM
Потребител

« Отговор #67 -: 16.02.2016 20:08:48 »

Не знам къде точно да публикувам този случай. Само ще кажа, че много ме развълнува.

Кучето което плачеше. Спомени от Гранични Войски. Спомени от времето когато имахме държава

http://internationalist.blog.bg/politika/2016/01/05/kucheto-koeto-placheshe-spomeni-ot-granichni-voiski-spomeni-.1420045
Активен

Джек Лондон
Страници: 1 ... 3 4 [5] Изпечатай 
« назад напред »
Отиди на:  

Аудиосказки | Детские поделки | Детски сайт | Резервоари за вода