bgDOGFORUM.com
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
16.04.2014 09:15:05

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
25854 Публикации в 833 Теми от 1168 Членове
Последен член: benii
* Начало Помощ Търси Вход Регистрация
+  bgDOGFORUM.com
|-+  Кинология
| |-+  Възпитание и обучение на кучето
| | |-+  ГОВОРЕЩИЯТ С КУЧЕТА?!
« назад напред »
Страници: [1] 2 Изпечатай
Автор Тема: ГОВОРЕЩИЯТ С КУЧЕТА?!  (Прочетена 1542 пъти)
Светла Иванова
BGDOGFORUM
Потребител
Публикации: 1594

Обичам ви, Прекрасни Животни!

« -: 26.09.2011 12:10:11 »

http://natgeotv.com/bg/govoreshtiat-s-kucheta/videos/kiko-tootsie--ginger-i-binkey
Активен

„ХОРАТА ОЩЕ НЕ СА РАЗБРАЛИ КАКВО ЧУДО ПРЕДСТАВЛЯВАТ КУЧЕТАТА”
                                                                                       Джек Лондон
Николай Атанасов - cynology
BGDOGFORUM
Потребител
Публикации: 2508

I want to know

« Отговор #1 -: 27.09.2011 21:20:44 »

О-о-о, НЕ !

Не правете реклама на този клоун.

Срещу него и Нешънъл Джеографик има включително и заведени дела за нанасяне вреда на кучетата и подвеждане на собствениците.

Това е моя статия, отговор на материал в едно списание:

http://cynology.blogspot.com/2010/10/blog-post_31.html

Мога да ви "залея" с такива от целия свят и всичките написани от специалисти по поведение на кучето.

Молбата ми е посочения линк, възхваляващ Милан да бъде отстранен. В противен случай ще започнем отново безсмислени разпи, подобни на ония, които водихме с лумпените кучебиткаджии.

Светла, не съм допускал, че това може да те впечатли. Лошо е, когато човек приема на доверие всичко, което се върти в масовите медии.

Активен

The More I See Of Men, The More I Admire Dogs !
Светла Иванова
BGDOGFORUM
Потребител

« Отговор #2 -: 27.09.2011 23:41:33 »

О-о-о, НЕ !

Срещу него и Нешънъл Джеографик има включително и заведени дела за нанасяне вреда на кучетата и подвеждане на собствениците.

Това е моя статия, отговор на материал в едно списание:

http://cynology.blogspot.com/2010/10/blog-post_31.html

Мога да ви "залея" с такива от целия свят и всичките написани от специалисти по поведение на кучето.

Молбата ми е посочения линк, възхваляващ Милан да бъде отстранен. В противен случай ще започнем отново безсмислени разпи, подобни на ония, които водихме с лумпените кучебиткаджии.

Светла, не съм допускал, че това може да те впечатли. Лошо е, когато човек приема на доверие всичко, което се върти в масовите медии.

Значи не само аз съм излъганата.
И защо трябва да се започнат разпри?  Може би е по-добре да се покажат още материали, с които да се информират хората за истината. Идеята ми е подсказана и аз напълно я възприемам. Все пак това е форум, нали?!
Колкото до кучешките боеве знам, че г-н Атанасов не визира мен, но да напомня: едва ли има някой, който  да ги ненавижда повече от мен ...
Активен

Джек Лондон
Светла Иванова
BGDOGFORUM
Потребител

« Отговор #3 -: 28.09.2011 06:34:00 »

...

...

....

Може би е по-добре да се покажат още материали, с които да се информират хората за истината.
...

И когато истината излезе на яве....каква по-голяма  АНТИреклама за Сизър Милан?!
Активен

Джек Лондон
BGDOGFORUM
Потребител

I want to know

« Отговор #4 -: 28.09.2011 06:50:38 »

...

...

....

Може би е по-добре да се покажат още материали, с които да се информират хората за истината.
...

И когато истината излезе на яве....каква по-голяма  АНТИреклама за Сизър Милан?!

Светла, предполагам си чувала израза, че няма лоша реклама.
Всеки, който попадне "под светлините на прожекторите" става интересен за масите.
Активен

Светла Иванова
BGDOGFORUM
Потребител

« Отговор #5 -: 28.09.2011 12:46:06 »

....
Светла, предполагам си чувала израза, че няма лоша реклама.
Всеки, който попадне "под светлините на прожекторите" става интересен за масите.

Няма спор, че попаднеш ли "под светлините на прожекторите" ставаш известен. Но как?!
Реално Сизър Милан вече е известен, но нали повече хора трябва да научат истината за него....
Аз така мисля.
Активен

Джек Лондон
А. Коджабашев - ablai
BGDOGFORUM
Потребител
Публикации: 495

никога не пести сили за връщане

« Отговор #6 -: 28.09.2011 20:42:47 »

,,говорещия с кучета ,, е tv-продукт , замислен много преди ,,мексиканеца,,  да мигрира в сащ.относно реализацията -в BG филмовата премиера е с 4-ри години закъснение.и като се сетим за заведените съдебни дела ,става ясно ,че , така си пълнят ефирното време в страни от 3-я свят
Активен
BGDOGFORUM
Потребител

I want to know

« Отговор #7 -: 28.09.2011 20:58:44 »

,,говорещия с кучета ,, е tv-продукт , замислен много преди ,,мексиканеца,,  да мигрира в сащ.относно реализацията -в BG филмовата премиера е с 4-ри години закъснение.и като се сетим за заведените съдебни дела ,става ясно ,че , така си пълнят ефирното време в страни от 3-я свят

Много точно!

Поздрави !!!
Активен

Светла Иванова
BGDOGFORUM
Потребител

« Отговор #8 -: 12.09.2013 21:13:15 »

Днес попаднах на филма "Говорещият с кучета" или серия от този филм. За първи път го гледах и със сигурност за последен. Трудно може да си представи човек по-наивно и елементарно поднесена информация. То просто няма на какво да повярваш. Изпълненията на кучето в сериала "Комисар Рекс" изглеждат в пъти по-правдоподобни!
Активен

Джек Лондон
BGDOGFORUM
Потребител

I want to know

« Отговор #9 -: 12.09.2013 21:23:49 »

Днес попаднах на филма "Говорещият с кучета" или серия от този филм. За първи път го гледах и със сигурност за последен. Трудно може да си представи човек по-наивно и елементарно поднесена информация. То просто няма на какво да повярваш. Изпълненията на кучето в сериала "Комисар Рекс" изглеждат в пъти по-правдоподобни!

О-о-о, знаеш ли колко много наивници и невежи са на съвсем друго мнение.

Вчера ходихме да взимаме кученце на един приятел. В продължение на цялото пътуване - 2 часа в едната посока и 2 часа обратно, съм му "изнасял лекции" за вредата и заблудите, които този клоун е извършил в света на кучетата и колко много животни е осакатил и психически изхабил.
Активен

Светла Иванова
BGDOGFORUM
Потребител

« Отговор #10 -: 12.09.2013 21:51:28 »

Вчера ходихме да взимаме кученце на един приятел. В продължение на цялото пътуване - 2 часа в едната посока и 2 часа обратно, съм му "изнасял лекции" за вредата и заблудите, които този клоун е извършил в света на кучетата и колко много животни е осакатил и психически изхабил.

Този, т.н. "филм" беше толкова зле направен, че едва ли и дете, което  се е занимавало поне малко с кучета, би му повярвало!!! През цялото време имах чувството, че кученцето, което трябваше да бъде превъзпитано, е подложено на стрес. Според мен, най-вероятно след физическо малтретиране или пък беше дрогирано!
Активен

Джек Лондон
BGDOGFORUM
Потребител

I want to know

« Отговор #11 -: 12.09.2013 22:43:08 »

Този, т.н. "филм" беше толкова зле направен, че едва ли и дете, което  се е занимавало поне малко с кучета, би му повярвало!!! През цялото време имах чувството, че кученцето, което трябваше да бъде превъзпитано, е подложено на стрес. Според мен, най-вероятно след физическо малтретиране или пък беше дрогирано!

Една от най-големите критики към С. Милън е, че прилага силови методи при неговото т.н. обучение.

http://www.youtube.com/watch?v=KuinToBgUco
Активен

Светла Иванова
BGDOGFORUM
Потребител

« Отговор #12 -: 13.09.2013 06:27:33 »

За съжаление, не мога да отворя клипа и да го гледам.
Активен

Джек Лондон
BGDOGFORUM
Потребител

I want to know

« Отговор #13 -: 13.09.2013 16:07:41 »

За съжаление, не мога да отворя клипа и да го гледам.

Ами не зная. При мене се отваря и нямам представа защо при теб не може.
Активен

Светла Иванова
BGDOGFORUM
Потребител

« Отговор #14 -: 13.09.2013 21:05:22 »

Излиза ми следният надпис:

"Предупреждение за съдържанието

Този видеоклип може да е неподходящ за някои потребители."

И предложение да вляза в профила си и да потвърдя възрастта си. Но аз нямам профил в You Tube и ако в клипа има ужасяващи сцени с кучета, предпочитам да не ги гледам!  Тъжен
Активен

Джек Лондон
Страници: [1] 2 Изпечатай 
« назад напред »
Отиди на: