BG Dog Forum.com - Форум за кучета. Породи Кучета - Какво трябва да знаем за кучето - Произход, анатомия, физиология, поведение и др
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
16.10.2019 07:20:43

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
РЕКЛАМА :
25903 Публикации в 833 Теми от 1241 Членове
Последен член: Kikytoo
* Начало Помощ Търси Вход Регистрация
+  BG Dog Forum.com - Форум за кучета. Породи Кучета - Какво трябва да знаем за кучето - Произход, анатомия, физиология, поведение и др
|-+  Български породи кучета
| |-+  Овчарските кучета в България
| | |-+  Ето я и моята Рая на 10 месеца
« назад напред »
Страници: [1] Изпечатай
Автор Тема: Ето я и моята Рая на 10 месеца  (Прочетена 3388 пъти)
Илиян Радев
BGDOGFORUM
Потребител
Публикации: 7

Ел. поща
« -: 30.01.2012 21:21:09 »

Кажете си мнението за кучето.
Активен
Валентин Арабов
BGDOGFORUM
Потребител
Публикации: 754

"Бъдете като животните! Те имат невинност."

Ел. поща
« Отговор #1 -: 30.01.2012 21:49:59 »

Набита кучка,хубави лапи и косъм......главата ще се променя още-все пак е на 10 месеца.
Как носи опашката-завива ли я? Ако ДА дай някоя снимка,когато е наперена с вдигната опашка .  Усмивчица

П.С. Лично на мен ми допада.
Активен

--- Колкото по-нависоко сме полетели, толкова по-малки изглеждаме на онези, които не са способни да летят Намигване ---
Илиян Радев
BGDOGFORUM
Потребител

Ел. поща
« Отговор #2 -: 31.01.2012 09:03:09 »

Благодаря ,относно опашката в повечето случаи я носи пусната ,но когато е по напрегната и лае по някого я вдига но нямам снимки да кача но вьв времето ще кача
Активен
Никола Кръстев - Nikola
BGDOGFORUM
Потребител
Публикации: 6

Ел. поща
« Отговор #3 -: 20.03.2012 11:21:21 »

Браво много е красива ! Ще стане хубава майка Усмивчица

П.С. и НА МЕН МИ ДОПАДА!
Активен

Напоследък се обеждавам че животните са по умни от нас хората!
Никола Кръстев - Nikola
BGDOGFORUM
Потребител
Публикации: 6

Ел. поща
« Отговор #4 -: 20.03.2012 11:24:23 »

Голяма красавица е,но имам един въпрос,на една от снимките има един черен мъжкар .Искам да попитам първо мъжкар ли е и дали и е баща или мъж Усмивчица
Активен

Напоследък се обеждавам че животните са по умни от нас хората!
Илиян Радев
BGDOGFORUM
Потребител

Ел. поща
« Отговор #5 -: 20.03.2012 20:07:43 »

Благодаря,за хубавите думи. Да колега мъжкар е взел съм го да и бъде мъж но ще видим има време.
Активен
Илиян Радев
BGDOGFORUM
Потребител

Ел. поща
« Отговор #6 -: 29.04.2012 22:35:06 »

Вече на 1гог. и 1 месец
http://vbox7.com/play:994ddecfef
http://vbox7.com/play:00d2460e5a  Намигване
Активен
Костадинка Бобева Петрова - dida
BGDOGFORUM
Потребител
Публикации: 4

« Отговор #7 -: 06.06.2012 11:14:07 »

Благодаря ,относно опашката в повечето случаи я носи пусната ,но когато е по напрегната и лае по някого я вдига но нямам снимки да кача но вьв времето ще кача
Незнам дали е тук мястото но имам въпрос относно опашката. Проблем ли е че женската ми няма опашка или по скоро има малко "топченце" така е родена. Нейният баща също няма опашка
Активен
Иван Панайотов - vano
BGDOGFORUM
Потребител
Публикации: 3697

« Отговор #8 -: 06.06.2012 12:09:11 »

Незнам дали е тук мястото но имам въпрос относно опашката. Проблем ли е че женската ми няма опашка или по скоро има малко "топченце" така е родена. Нейният баща също няма опашка

Не е проблем. Освен ако не се води БОК и не сте решили да я показвате по изложби.
Активен

Само две неща са безкрайни - Вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен.
Алберт Айнщайн
Костадинка Бобева Петрова - dida
BGDOGFORUM
Потребител
Публикации: 4

« Отговор #9 -: 06.06.2012 14:05:48 »

Не е проблем. Освен ако не се води БОК и не сте решили да я показвате по изложби.
Майка и е БОК а таткото Вълкодав. Няма да ходи на изложби, ти си има голям двор, който охранява. Благодаря за отговора.
Активен
Страници: [1] Изпечатай 
« назад напред »
Отиди на:  

Аудиосказки | Детские поделки | Детски сайт | Резервоари за вода