Автор Тема: Ирландски вълкодав  (Прочетена 22212 пъти)

Иван Панайотов - vano

• BGDOGFORUM
  • Потребител
  • Публикации: 3697
    • www.bgdogs.net
Re:Ирландски вълкодав
« Отговор #15 -: 11.01.2011 21:14:11 »
И  ,,,Има още 2 Ирландски вълкодава в гр.Добрич Мъжкият е Унгарски ,женската е Чешка. Имат родословия/чужди/незнам дали са EXPORT PEDIGREE ,Но  на специалката в Камчия 2008 ,дойдоха,участваха като чужденци...Така и не се регистрираха в БРФК,имаха малки,но кучката ги смачкала . ХАЙДЕ НЯКОЙ ОТ КИНОЛОЖКО ДРУЖЕСТВО ДОБРИЧ ---дА СЕ ЗАЕМЕ С ТЯХ И ДА ГИ ПРИЕМЕ И ДА ГИ ОПРАВИ ,ЗА да имат родословни малки следващото поколение ,И поне на 1-2 Изложби cacib Добрич и Русе  да вземат по някоя друга титла родителите !!!!! Ето ги:  4f8f2557_0040000908952_l (1)

Ако родословията им не са експортни няма как да ги регистрират в БРФК.
Само две неща са безкрайни - Вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен.
Алберт Айнщайн

Гаро Папазян - PHILIPOPOLIS

• BGDOGFORUM
  • Потребител
  • Публикации: 60
    • www.irishwolfdog.com
« Отговор #16 -: 11.01.2011 21:33:00 »
И  ,,,Има още 2 Ирландски вълкодава в гр.Добрич Мъжкият е Унгарски ,женската е Чешка. Имат родословия/чужди/незнам дали са EXPORT PEDIGREE ,Но  на специалката в Камчия 2008 ,дойдоха,участваха като чужденци...Така и не се регистрираха в БРФК,имаха малки,но кучката ги смачкала . ХАЙДЕ НЯКОЙ ОТ КИНОЛОЖКО ДРУЖЕСТВО ДОБРИЧ ---дА СЕ ЗАЕМЕ С ТЯХ И ДА ГИ ПРИЕМЕ И ДА ГИ ОПРАВИ ,ЗА да имат родословни малки следващото поколение ,И поне на 1-2 Изложби cacib Добрич и Русе  да вземат по някоя друга титла родителите !!!!! Ето ги:  4f8f2557_0040000908952_l (1)

Ако родословията им не са експортни няма как да ги регистрират в БРФК.
Не ги помня ,Галя Тодорова ги гледа тогава !Щеше да ги приема в клуба .Аз погледнах само кои развъдници са в прадедите.
Ние сме само съхранители на тази древна порода и мисията ни е да е предадем на следващите поколения!

• BGDOGFORUM
  • Потребител
    • www.irishwolfdog.com
« Отговор #17 -: 11.01.2011 21:58:00 »
Друг един мъжкар от Италия от известен развъдник,участва също в Камчия ,и  отсяда  всяко  лято във ВАРНА , защото соб. Цветелина е Варненка а Алехандро мъжът е Италианец ,,,и си идват за отпуската с ДАРОН ....    
Ние сме само съхранители на тази древна порода и мисията ни е да е предадем на следващите поколения!

Димитър Балчев-БАЛКАН

• BGDOGFORUM
  • Потребител
  • Публикации: 730
« Отговор #18 -: 11.01.2011 22:23:04 »
..........късметлия е този Италиянец,хубава Българка е лапнал  ;Dкучкарка при това :D
,,САМО СЛАБИТЕ СЕ СТРЕМЯТ КЪМ ПОРЯДЪК . СИЛНИТЕ ВЛАДЕЯТ И ХАОСА ......... ,,

• BGDOGFORUM
  • Потребител
    • www.irishwolfdog.com
« Отговор #19 -: 11.01.2011 22:23:49 »
Много неща не знаех ,подробности,особености на известни линии,очаквани дефекти,трудността да отгледаш правилно от едно бебе до развит възрастен  огромен екземпляр, грууминга ,хендлинга ,обучението и храненето ,сега ги познавам от малки и по снимки кое какво ще излезе,по конструкцията по родителите по родословието./Далеч съм от мисълтта ,че титоловани отлични кучета от световни първенства от комерсиално известни/модни/ развъдници -------------че ще дадат без забележка стандартни екземпляри/.Моята наставничка се занимава 15 г с породата и е Ветернарен др. Ирина Кирюшина от Москва ,соб. на разв."Из Волшебного леса" РУСИЯ ...  www.irishwolfhound.ru  Развъдчицата е титолована за Най-добър разв. в Европа  на  Евродог шоу.в Целие Словенив и 1 ви ,класиран отново на Европейският конгрес на Ирландския вълкодав /Дания ,,,,2010

• BGDOGFORUM
  • Потребител
    • www.irishwolfdog.com
« Отговор #20 -: 11.01.2011 22:30:34 »
..........късметлия е този Италиянец,хубава Българка е лапнал  ;Dкучкарка при това :D
Да , Даже се е научила да прави грууминга,Цветето!  За мене най-красивата жена  е тази ,която ще сложи гумените ботуши и хване маркуча ,,и ще измие и изчисти на кучетата и ще сложи  нова храна !!!!!Е , такава заслужава после и  МОЛ и ресторанти и  всичко....после!------веднъж го казах пред кучкарки  и Давидовска/  Нина/ каза: Е ,тогава аз съм най-голямата красавица на земята!!!!!!

Димитър Балчев-БАЛКАН

• BGDOGFORUM
  • Потребител
  • Публикации: 730
« Отговор #21 -: 11.01.2011 22:34:31 »
.......абе и аз съм си го мислел за Нинчето,хубавелка си беше на времето ;D
,,САМО СЛАБИТЕ СЕ СТРЕМЯТ КЪМ ПОРЯДЪК . СИЛНИТЕ ВЛАДЕЯТ И ХАОСА ......... ,,

• BGDOGFORUM
  • Потребител
    • www.irishwolfdog.com
« Отговор #22 -: 11.01.2011 22:57:40 »
Вижте Лейди като дойде ..Хахха ,малка ама се мислише за голяма ,много е изобритателна хитруша,все били прави и до сега .м
Мъжките са по кибар,олегнали ,

• BGDOGFORUM
  • Потребител
    • www.irishwolfdog.com
« Отговор #23 -: 28.01.2011 23:47:49 »
Taзи пролет очакваме разгонване и евентуално заплождане  на Лейди с Конан !

• BGDOGFORUM
  • Потребител
    • www.irishwolfdog.com
« Отговор #24 -: 08.02.2011 00:40:28 »
Лейди имаше много добър,а не отличен тогава на световното,защото ми се лигавише в ринга! http://vbox7.com/play:35c78219

П. Петков - tigar6

• BGDOGFORUM
  • Потребител
  • Публикации: 1288
« Отговор #25 -: 08.02.2011 08:12:04 »
Лейди имаше много добър,а не отличен тогава на световното,защото ми се лигавише в ринга! http://vbox7.com/play:35c78219
Папазян,като някой балеринка си в ринга ;D
Тигъра си пази кожата,а човек името.

С ЛОШ ЧОВЕК МОЖЕ ДА СЕ РАЗБЕРЕШ... С ПРОСТ - НИКОГА

• BGDOGFORUM
  • Потребител
    • www.irishwolfdog.com
« Отговор #26 -: 17.02.2011 01:59:47 »
С тоя корем и бузи  къв Балет,--------вземам мерки от вчера ,,,,аз оттогава се научих да ги водя ниско и пред тях.

• BGDOGFORUM
  • Потребител
    • www.irishwolfdog.com

• BGDOGFORUM
  • Потребител
    • www.irishwolfdog.com
« Отговор #28 -: 27.02.2011 01:35:59 »
не може ли да излезем ние ирландския вълкодав , борзоите ,уипета и левретката   като  отделни породи  като нАй известни у нас ,и да остане ХРЪТКИ  като:  ДРУГИ ХРЪТКИ ,,,,, като Други компаниони 9гр..???????????????? мойе ниакои да търси породата ми в темата ВЪЛКОДАВИ ,,и да се разочарова че нас ни няма там ,,,,по лесно да се виждаме

Иван Панайотов - vano

• BGDOGFORUM
  • Потребител
  • Публикации: 3697
    • www.bgdogs.net
« Отговор #29 -: 27.02.2011 08:46:54 »
Може
Само две неща са безкрайни - Вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен.
Алберт Айнщайн