Автор Тема: Бигли на Световни и европейски първенства  (Прочетена 11775 пъти)

Иван Панайотов - vano

  • BGDOGFORUM
  • Потребител
  • ***
  • Публикации: 3697
    • www.bgdogs.net
World Dog Show - Стокхолм 2008

World Winner - Bitch  и Best Of Breed - BOB


NL CH. NJK WW06 PW06 CW07 BW07 IZABELLE FROM ELLY'S PACK

World Winner - Dog


DKCHKLBCHDECHDEVDHCHCHCHEUUV05 RED BARON SWEET PETE

Junior World Winner - Bitch  и   Best Junior


ABSOLUTELY SPOTLESS TONIA

Junior World Winner - Dog


DARAGOJ FANTASY DREAMER

Veteran World Winner - Dog  and  Best Veteran


RED BARON CHECK-POINT-CHARLIE

Veteran World Winner - Bitch


INTCH DKCH KLBCH KBHV03 SKANSEHØJS WILMA
Само две неща са безкрайни - Вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен.
Алберт Айнщайн

Иван Панайотов - vano

  • BGDOGFORUM
  • Потребител
  • ***
  • Публикации: 3697
    • www.bgdogs.net
Euro Dog Show - Будапеща 2008

European Winner - Dog и BOB


GOLD LINE'S CRYSTAL LAWLESS REBEL

European Winner  - Bitch


SNOOPY KID DAWN

Junior European Winner - Bitch  и   Best Junior


ROEPER'S BLUE MAGIC

Junior European Winner - Dog


GOLD FINGER CATULUS

Veteran European Winner - Dog


DYNAMIC FLYER'S BLUE FUNNY FISH

Veteran European Winner   -   Bitch


GOLD LINE'S MAGIC SOUND OF BLUES
Само две неща са безкрайни - Вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен.
Алберт Айнщайн

Иван Панайотов - vano

  • BGDOGFORUM
  • Потребител
  • ***
  • Публикации: 3697
    • www.bgdogs.net
Euro Dog Show - Дъблин 2009

Green Star Bitch, CACIB Bitch and Best Of Breed   


GB CH & IR CH. SERENAKER DEVIL WOMAN(Miss S & Mr G Parker & Stevens)

Green Star Dog, CACIB Dog and Reserve Best Of Breed
NOBLE DEL PESCO (Dr. P. Dondina)

Res Green Star Dog and Best Junior
SWEET DIAMOND (Mr.P. Dondina c/o F.Cassin)

Res CACIB Dog   


CH. MORSEFIELDS MR NICE GUY (J.W.SH.CM.) (Mr. E. Murray)


Res Green Star Bitch   
SWEET LOVE (Miss F. Cassin)

Res CACIB Bitch
TIMAMSO THISBE (Mr. E. Murray)
Само две неща са безкрайни - Вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен.
Алберт Айнщайн

Иван Панайотов - vano

  • BGDOGFORUM
  • Потребител
  • ***
  • Публикации: 3697
    • www.bgdogs.net
Резултати от световното в Братислава 2009 г.

Number of entries in the breed: 218
Judge:    Podesta Ramon, CHL   
DOG
- Champion class
- Intermediate class
- Open class
- Working class
Judge:    Jarmer Sigrid, A   
BITCH
- Open class
- Champion class
- Intermediate class
- Working class
Judge:    Wieremiejczyk-Wierzchowska Małgorzata, PL   
DOG
- Veteran class
- Puppy class
- Junior class
BITCH
- Junior class
- Puppy class
- Veteran class
 
World Winner -   Dog  and Best Of Breed - BOB


8064    SZEPHEGYI-SZIMAT WOODS
Owner: Szwalek Magdalena    Excelent 1, CAC, CACIB, BOB

World Winner  -   Bitch


8184    SZÉPHEGYI-SZIMAT VANILKA
Owner: Baraksó Bertalan    Excelent 1, CAC, CACIB

Junior World Winner  -   Dog - Best Junior


8043    ROBESPIERRE
Owner: Dalaidi Giovanni    Excelent 1, CAJC

Junior World Winner  -   Bitch


8138    ASTRAVEGAS BELLA PARIS
Owner: Epifantseva Natalya    Excelent 1, CAJC

Veteran World Winner -   Dog


8123    OB-LA-DI´S FABLED ETIENNE NAVARRE
Owner: Ahlén P.& Pedersen K.H.    Excelent 1

Veteran World Winner  -   Bitch  - Best Veteran


8231    COKIE ANY ČEK
Owner: Malíková Jana    Excelent 1[/b]
 
DOGS: 108

Puppy class

8018    FALLOW FROM ELLY´S PACK
Owner: Furtak Nataliya    Very promising 1
8017    AURELIUS QUINTUS PER ELEGANTER
Owner: Vytejček Petra A Roman    Very promising 2
8019    MOJITO TERGY
Owner: Sedláčková Jana    Very promising 3
8020    POCKET COFFEE CIVITAS TERGESTI
Owner: Moratto Patrizia    Very promising 4
8021    PURE MALT CIVITAS TERGESTI
Owner: Nuciari Paola    Non participatied

Junior class
8043    ROBESPIERRE
Owner: Dalaidi Giovanni    Excelent 1, CAJC, Junior World Winner - Best Junior
8022    ABSOLUTELY SPOTLESS ELF
Owner: Budkowski Tomasz    Excelent 2
8033    GÁLA LICENSE
Owner: Holovitz Lajos    Excelent 3
8036    HOUDINI VAN DE MANSVELGHOEVE
Owner: Gijsemans Annie    Excelent 4
8025    ARES MARUBY´S
Owner: Švec Martin    Excelent
8026    ASTRAVEGAS BRAD PITT
Owner: Epifantseva Natalya    Excelent
8028    BRAVO VISTA ALESHA BARIN
Owner: Sidorenko R.    Excelent
8029    BRIALEY IN THE MOOD
Owner: Šabata Michal    Excelent
8031    CHARLESTON TERGY
Owner: Krejzková Anna    Excelent
8035    HAX SUMMER STORM Z JAVORICKÝCH LESU
Owner: Čiháková M.+Zelinka M.    Excelent
8038    KAILAS DARKSAN
Owner: Piszczatowska Marcela    Excelent
8039    KARA URUS NAUGHTY FOREST WIND
Owner: Shilova Olga    Excelent
8040    KYROS DARKSAN
Owner: Piszczatowska Marcela    Excelent
8044    ROEPER´S SWEET BLUE LEGEND
Owner: Tineke Perfors    Excelent
8047    WASCO WEINLINIE
Owner: Frnčo Ladislav    Excelent
8023    ALOTORIUS OLD GLORY FIRST LOVE
Owner: Cenková Eva    Very Good
8027    BARSTAIL ABSOLUTE
Owner: Borisova N.    Very Good
8034    GOLDENIMPRESSIONEN ARAGON TRUE KING
Owner: Simonsen Kirsten    Very Good
8041    MANO AUSTRALIAN SPIRIT
Owner: Sergeeva Iya    Very Good
8042    ORESTE
Owner: Occhini Valentina    Very Good
8045    TAMBALLA TOTAL ECLIPSE
Owner: Michalcovi Jolana+Drahomí    Very Good
8046    THANK YOU FOR THE MUSIC
Owner: Vadi Gabriele    Very Good
8024    APACHE DE EL IMPERIO CANINO
Owner: Cuartas Ramirez    Non participatied
8030    CHAD
Owner: Cava Graziella    Non participatied
8032    DIALYNNE ENCOUNTER
Owner: Krejzková Anna    Non participatied
8037    IREX OD TROCH TABIEL
Owner: Špak Vladimír Ing.;Jovsa 292    Non participatied

Intermediate class

8064    SZEPHEGYI-SZIMAT WOODS
Owner: Szwalek Magdalena    Excelent 1, CAC, CACIB, BOB, World Winner
8054    GOLD JUNIOR LOPEZ
Owner: Hajek Helena Mag.    Excelent 2, res.CAC
8048    ABSOLUTELY SPOTLESS ZENIT
Owner: Konieczny R.& Smolska K.    Excelent 3
8063    SZÉPHEGYI-SZIMAT VIRGONC
Owner: Baraksó Bertalan    Excelent 4
8049    ANGYALI ANNIE SIR CASPER
Owner: Barta Albert    Excelent
8050    BALTAZAR SU CHARIZMA
Owner: Venisloviene Irina    Excelent
8052    COGNAC DEL FIORE FROM DELLA GRANDE
Owner: Speranza Vincenzo    Excelent
8055    HOTSHOT THE MERRY BEAGLERS
Owner: Ceulemans Ingrid    Excelent
8053    CROWNED TO RULE ALIKISS
Owner: Soudková Dana    Very Good
8056    JACK HARATANA
Owner: Kurčík Boris    Very Good
8057    JACKPOT XANDRINA FCI
Owner: Jadwiga Szulc    Very Good
8058    KIMBERLY-PEARL ASHTON
Owner: Vasas Júlia    Very Good
8059    PARTY BOY RANDAVICA
Owner: Čendula Eva A Jozef    Very Good
8060    RED BARON FOR DALAIDI
Owner: Dalaidi Giovanni    Very Good
8061    RED BARON SENSATIONAL ZIDANE
Owner: Droppa Ján    Very Good
8051    BLISK
Owner: Jerman Marko    Non participatied
8062    RED OT CHILLI PEPPER
Owner: Barbaglia Fabio    Non participatied

Open class

8075    GIOBOY THE MERRY BEAGLERS
Owner: Ceulemans Ingrid    Excelent 1, CAC
8066    ALOTORIUS OLD GLORY GO FOR WIN
Owner: Dudek Kamil    Excelent 2, res.CAC
8065    ABSOLUTELY SPOTLESS WEZYR
Owner: Budkowski Tomasz    Excelent 3
8073    DUFOSEE FLYNN
Owner: Vlasenko Gunta    Excelent 4
8067    AYERS ROCK FROM ELLY´S PACK
Owner: Vervoort-Swinkels    Excelent
8068    BACCON OD ZELENEJ LIPY
Owner: Blahušiaková Jana    Excelent
8072    D´ORLANDO XANDRINA
Owner: Kersnovskaya D.    Excelent
8074    ELMER FUDD´S JULES RULES
Owner: Librenjak Lucija    Excelent
8070    BEAGELEE UNDER PRESSURE
Owner: Nuciari Paola    Very Good
8076    GOLD FINGER CATULUS
Owner: Dziekonska D.+Lukasiewicz    Very Good
8078    NIMBO SUN NEPTUN
Owner: Hřičišťová Ladislava Ing.    Very Good
8079    OB-LA-DI´S PERENNIAL OBI-WAN KENOBI
Owner: Soerensen Ole    Very Good
8080    SNOOPY KID HELLION
Owner: Bakondy Beáta    Very Good
8071    CALVIN MANTIS
Owner: Letáčková Taťána Ing.;Albrechtičky 170    Good
8077    NIKY Z LOŇSKÉHO LÉTA
Owner: Vinklerová Lucie    Good
8069    BAYARD MR HOOK
Owner: Salti Lorenzo    Non participatied
8081    VICO DELL´ETRURIA 2000
Owner: Pieracci Paolo    Non participatied

Working class

8087    CONAN DARKSAN
Owner: Osláčovi Dušan A Silvia    Excelent 1, CAC
8084    ALOTORIUS OLD GLORY GIORGIO VERSACE
Owner: Sidorova Svetlana    Excelent 2, res.CAC
8088    DIALYNNE ATLANTIS
Owner: Szucs László    Excelent 3
8094    JACK DANIEL
Owner: Castiglioni Roberto    Excelent 4
8085    AXEL DEI SETTECAMINI
Owner: Spaliviero Manuel    Excelent
8086    BARRY Z KUNČIČEK
Owner: Staňková Petra    Excelent
8089    GÁLA INKOGNITO
Owner: Holovitz Lajos    Excelent
8090    GLOSSY GAMBLER VON DER THURNMUHLE
Owner: Grunke Friderike Mag.    Excelent
8093    HALL MARK XANDRIA
Owner: Epifansteva Natalya    Excelent
8095    KARA URUS BALAGUR
Owner: Shilova Olga    Excelent
8097    PRADO ADEKATOS POLAND
Owner: Semenova Katerina    Excelent
8082    ACHILLE
Owner: Turba Riccardo    Very Good
8083    ALEX SPOD HOFFERA
Owner: Kráľ P. Mgr. & Kráľová A.    Very Good
8091    GOLD LINE'S COME ON LOVER BOY
Owner: Maria Pustyreva    Very Good
8092    GRANDO GRIMALDI VOM GROSSEBERSDORFE
Owner: Knappe Franz    Very Good
8096    MONACO XANDRINA
Owner: Baldi Rudi    Very Good
8098    SUMMER STORM FROM ELLY´S PACK
Owner: Michalcovi Jolana+Drahomí    Very Good
8099    SZÉPHEGYI-SZIMAT OLI
Owner: Udvarias Gabriella    Very Good

Champion class

8112    HESSIN TOBIAS
Owner: Baraksó Bertalan    Excelent 1, CAC, res.CACIB
8114    ICH OB-LA-DI´S DOC BROWN IN THE FUT
Owner: Ahlén P.& Pedersen K.H.    Excelent 2, res.CAC
8107    CH DIALYNNE SPECIAL RESERVE
Owner: Galleri G.-Lantaka Kennel    Excelent 3
8105    CH COBE VAN DE MANSVELDHOEVE
Owner: Gijsemans Annie    Excelent 4
8100    ACHERÓN OF VOLCANO COTOPAXI
Owner: Malíková Jana    Excelent
8101    ALOTORIUS OLD GLORY PACEMAKER AT AD
Owner: Frnčo Ladislav    Excelent
8102    CH ABSOLUTELY SPOTLESS SZACH
Owner: Budkowski Tomasz    Excelent
8104    CH BEAGELEE BLACKJACK
Owner: Krejzková Anna    Excelent
8108    CH KARA URUS ERGRI SKAVEN
Owner: Melik-Karakozova O.    Excelent
8110    CH SPRINGFIELD´S LONG SHOT
Owner: Pieracci Paolo    Excelent
8111    COWBOY XANDRINA
Owner: Furtak Nataliya    Excelent
8115    MAGICAL MOMENT RABBIT RUN
Owner: Šabata Michal    Excelent
8117    TOPSCORE DELLA GRANDE QUERCIA
Owner: Speranza Vincenzo    Excelent
8103    CH BÁRSONYFÜLŰ-ERDŐKERÜLŐ HERKULES
Owner: Horn Eszter    Very Good
8106    CH COWBOY XANDRINA
Owner: Furtak Nataliya    Non participatied
8109    CH KARAKUSH FIVEOCLOCKSHADO OF MIST
Owner: Hogan Jimmy    Non participatied
8113    HOTSHOT XANDRINA
Owner: Jadwiga Szulc    Non participatied
8116    REVENGE
Owner: Salti Lorenzo    Non participatied

Veteran class

8123    OB-LA-DI´S FABLED ETIENNE NAVARRE
Owner: Ahlén P.& Pedersen K.H.    Excelent 1, Veteran World Winner
8121    DARAGOJ CRYSTAL CHANCE
Owner: Čančíková Alice    Excelent 2
8122    LUCKY LINES VOM IGELWEG
Owner: Herr Maria Luise    Excelent 3
8119    CH FALLCO JA-STA CZECH
Owner: Švec Martin    Excelent 4
8118    CH DZSEFFERSON KESZEL FRODÓ
Owner: Horn Eszter    Very Good
8120    CH GÁLA GENGSZTER
Owner: Horn Eszter    Very Good
8124    QUIET XENO OF JUSTINE´S PACK
Owner: Herr Maria Luise    Very Good

BITCHES: 110

Puppy class

8127    BLEUBELLE FROM ELLY´S PACK
Owner: Vervoort-Swinkels    Very promising 1
8130    HESSIN UNELMA
Owner: Ruus Brit-Hell    Very promising 2
8132    PRADA SPRING AND SUMMER CIVITAS TER
Owner: Nuciari Paola    Very promising 3
8131    METAXA TERGY
Owner: Krejzková Anna    Very promising 4
8126    ATHENA GODDES WENLINIE
Owner: Štullerová Kristína    Very promising
8133    SIMONALAND BLONDE FOR CHARIZMA
Owner: Venisloviene Irina    Very promising
8125    ADA OF CELESTINA´S GARDEN
Owner: Balogh Erika    Promising
8128    DREAM GOLDIE OF FAMILY DELIGHT
Owner: Shkvarnikova Maria    Promising
8134    SNOOPY KID KARINA OF SOMMERVILLE
Owner: Hegedűs György    Promising
8129    ELMER FUDD´S TEQUILA SUNRISE
Owner: Nedoklan Srdan    Non participatied

Junior class

8138    ASTRAVEGAS BELLA PARIS
Owner: Epifantseva Natalya    Excelent 1, CAJC, Junior World Winner
8136    ABSOLUTELY SPOTLESS EVITA
Owner: Budkowski Tomasz    Excelent 2
8135    ABSOLUTELY SPOTLESS DAFNE
Owner: Budkowski Tomasz    Excelent 3
8151    MAGLÓDI BIGGY-BOYS DESIREE
Owner: Szucs László    Excelent 4
8143    CIQUITITA
Owner: Vadi Gabriele    Excelent
8145    FURORA FORTA LAPITRORY
Owner: Krejzková Anna    Excelent
8146    GÁLA LARA CROFT
Owner: Holovitz Lajos    Excelent
8149    LOVE LEGACY BONZER BLISS
Owner: Ruus Brit-Hell    Excelent
8153    MAGLÓDI BIGGY-BOYS ELISHA
Owner: Szucs László    Excelent
8156    OAKENHEART ETRURIA
Owner: Pieracci Paolo    Excelent
8158    PROUD MARY FROM MUSKOKA DREAM´S
Owner: Broers P.O.M.    Excelent
8162    ROEPER´S SWEET BLUE LAGOON
Owner: Tineke Perfors    Excelent
8163    ROSE EMILY VOM BRIGITTENAUER FORST
Owner: Ehn Hans    Excelent
8164    SMART SAVANNAH OF GRANT´S GARDEN
Owner: Krassnigg Lydia U. Michae    Excelent
8165    WOLMAR STAR GABRIELA
Owner: Koka Diana    Excelent
8166    WOLMAR STAR GRIETA
Owner: Koka Diana    Excelent
8137    ALOTORIUS OLD GLORY ABRA
Owner: Dudek Kamil    Very Good
8139    BARČA OD DVOU KAČENEK
Owner: Havlíková Helena    Very Good
8140    BECKI SPOD HOFFERA
Owner: Filo Jozef;Zbehy 726    Very Good
8141    BELLINA BIONDINA AMORE SOPRAFFINO
Owner: Soudková Dana    Very Good
8142    BRUADAIR GAOLACH
Owner: Schejbalová Zuzana    Very Good
8144    FIONA FIORELLA VOM SCHLOSS VOGELSAN
Owner: Lehner-Piesinger Mag. Ale    Very Good
8147    KARA URUS KITTI MISTICAL DREAM
Owner: Shilova Olga    Very Good
8148    KNICK-KNACK SUNNY SIDE
Owner: Cenková Eva    Very Good
8150    MACCHIA BUBBA
Owner: Baginová Soňa Ing.    Very Good
8152    MAGLÓDI BIGGY-BOYS DREAM
Owner: Hajek Helena Mag.    Very Good
8154    NANCY TRI STUDNE
Owner: Pokorná Alena    Very Good
8159    QUIRINAA VOM BRIGITTENAUER FORST
Owner: Jakisch Georg    Very Good
8167    ZESTFUL ZINNIA RABBIT RUN
Owner: Šabata Michal    Very Good
8155    NEWLIN BREEZE
Owner: Kocur I.D.+Calikes E.    Non participatied
8157    PO-LATRO ANNIE
Owner: Bakondy Beáta    Non participatied
8160    RED RUBY RANDAVICA
Owner: Čendula Eva A Jozef    Non participatied
8161    RIVA ROCCA RANDAVICA
Owner: Čendula Eva A Jozef    Non participatied

Intermediate class

8184    SZÉPHEGYI-SZIMAT VANILKA
Owner: Baraksó Bertalan    Excelent 1, CAC, CACIB, World Winner
8173    DONNA KARAN MURPHY´S LAW
Owner: Cenková Eva    Excelent 2, res.CAC
8179    PEANUT PEEWEE OF GRANT´S GARDEN
Owner: Krassnigg Lydia U. Michae    Excelent 3
8169    ABSOLUTELY SPOTLESS ZAGADKA
Owner: Budkowski Tomasz    Excelent 4
8168    ABSOLUTELY SPOTLESS AMELIA
Owner: Gorbunova Evgenai    Excelent
8171    CLAIM PURE ROYALTY ALIKISS
Owner: Rybaříková Daniela    Excelent
8172    DAR SHAH ODETTA
Owner: Prozorova T.    Excelent
8182    SKAZKA SIBIRI KALINA
Owner: Folomeeva O.    Excelent
8183    SYDNEY FROM ELLY´S PACK
Owner: Vervoort-Swinkels    Excelent
8170    BÁRSONYFÜLŰ-ERDŐKERÜLŐ IGLICE
Owner: Horn Eszter    Very Good
8174    DZHUMANJI SANVITA
Owner: Pogodina    Very Good
8175    EDIT SIMPATICA PS
Owner: Bartkowiak Wieslaw    Very Good
8176    GORDELI EXSTRIM BE
Owner: Starushenko D.S.+ Starush    Very Good
8177    HOT CHOCOLATE PERLA VLTAVY
Owner: Dražná Jana    Very Good
8180    PEGGY SUE RANDAVICA
Owner: Fúčelová Anna    Very Good
8178    MARUBY´S AMBROSIA
Owner: Krejzková Anna    Non participatied
8181    REMEMBER MAGGHY
Owner: Dalaidi Giovanni    Non participatied

Open class

8198    SIMONALAND ALEXA
Owner: Semenova Maria    Excelent 1, CAC
8187    ALOTORYUS OLD GLORY WELCOME TO MY W
Owner: Mumzhinskaya Yekaterina    Excelent 2, res.CAC
8185    ABSOLUTELY SPOTLESS TALIA
Owner: Mayer Hermann Mag.    Excelent 3
8193    EURYDIKE OF VOLCANO COTOPAXI
Owner: Malíková Jana    Excelent 4
8186    ABSOLUTELY SPOTLESS WENUS
Owner: Furtak Nataliya    Excelent
8188    BRITNEY Z BEZKRESNYCH POL
Owner: Haponik Rafal    Excelent
8189    CARMEN Z HOLIČEK
Owner: Konečný Pavel;Rapšach 20    Excelent
8191    DIALYNNE APRIL FOLLY
Owner: Droppa Ján    Excelent
8195    HESSIN TAIKA
Owner: Risto Heikkilä    Excelent
8190    CYNTHIA RANDAVICA
Owner: Schmiester Alfréd    Very Good
8192    EMMA GREEN CANIS
Owner: Kiriakovský Alexej    Very Good
8194    GLAMOUR GIRL FROM ELLY'S PACK
Owner: Rebickova Katerina    Very Good
8199    YLVIE VON AMADE AUSTRIA
Owner: Kelterer Maria    Very Good
8197    PRISCILLA
Owner: Ottaviano Salavatore Icar    Non participatied

Working class

8208    GRANGE HILL´S CRANBERRY CANDY
Owner: Jakisch Georg    Excelent 1, CAC
8209    LITTLE LOVE LUENA FROM HEATH PARADI
Owner: Simonsen Kirsten    Excelent 2, res.CAC
8214    TUSCIA DELL´ETRURIA
Owner: Marredda Pino    Excelent 3
8211    OUR MISS FRED INTERPET SC
Owner: Vytejčkovi Petra + Roman    Excelent 4
8200    AIDA
Owner: Turba Riccardo    Excelent
8201    BABETTE Z KARPATSKÉHO LESA
Owner: Rybaříková Daniela    Excelent
8203    BON BON SU CHARIZMA
Owner: Maklakova Ekaterina    Excelent
8207    FERONIA OF VOLCANO COTOPAXI
Owner: Havlíková Helena    Excelent
8212    POOTIE TANG INTERPET-SC
Owner: Weigertová Martina    Excelent
8202    BEAUTIFUL LADY DEI SETTECAMINI
Owner: Borgato Alice    Very Good
8204    CAMMIE MANTIS
Owner: Šícha Václav    Very Good
8205    DAIQUIRI TERGY
Owner: Hrubá Monika    Very Good
8206    FAIDRA OF VOLCANO COTOPAXI
Owner: Hamtilová Petra    Very Good
8210    MACCHIA ARLENE
Owner: Baginová Soňa Ing.    Very Good
8213    SNOOPY KID PAULINE FOR DALAIDI
Owner: Dalaidi Giovanni    Non participatied

Champion class

8227    IMPRESS INDIRA FROM HEATH PARADISE
Owner: Simonsen Kirsten    Excelent 1, CAC, res.CACIB
8222    CH HOWDY ITHAKA BOHEMIA
Owner: Havlíková Helena    Excelent 2, res.CAC
8217    CH ABSOLUTELY SPOTLESS TONIA
Owner: Budkowski Tomasz    Excelent 3
8230    TIANA VESTI VUD
Owner: Sazonov Alexey    Excelent 4
8196    MATIFU VON AIDA
Owner: Nuciari Paola    Excelent
8215    ALOTORIUS OLD GLORY ALTRO MONDO
Owner: Szwalek Magdalena    Excelent
8216    BRIALEY LIT BIT OFORTUNE
Owner: Simonsen Kirsten    Excelent
8218    CH ALIS ZO SAMOVHO DVORA
Owner: Varhaníková Jana    Excelent
8219    CH BASZTA BI GURU
Owner: Špak Vladimír Ing.;Jovsa 292    Excelent
8221    CH HANNAH ITHAKA BOHEMIA
Owner: Hamtilová Petra    Excelent
8224    CH SKILOS MAS GREEN JACKET
Owner: Vytejčkovi Petra + Roman    Excelent
8225    COCO CHANNEL OF GRANT´S GARDEN
Owner: Krassnigg Lydia U. Michae    Excelent
8226    DANISCH BLUE FROM MUSKOKA DREAM´S
Owner: Tineke Perfors    Excelent
8229    SNOOPY KID DAWN
Owner: Balogh Erika    Excelent
21040    GAILA DELL´ISOLA DI IOS
Owner: Psquale la Marca - Dott    Excelent
8220    CH FAVOUR THE MERRY BEAGLERS
Owner: Nedoklan Srdan    Non participatied
8223    CH OB-LA-DI´S BLETHER FRANJEAN
Owner: Kocur I.D.+Calikes E.    Non participatied
8228    NOTA BENE SUN NEPTUN
Owner: Garbuyova Elena    Non participatied

Veteran class

8231    COKIE ANY ČEK
Owner: Malíková Jana    Excelent 1, Veteran World Winner - Best Veteran
8233    SNOOPY KID FIX
Owner: Krassnigg Lydia U. Michae    Excelent 2
8232    ICH DAR SHAH PRINCESSA GREZ
Owner: Semenova Maria    Excelent 3
Само две неща са безкрайни - Вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен.
Алберт Айнщайн

Иван Панайотов - vano

  • BGDOGFORUM
  • Потребител
  • ***
  • Публикации: 3697
    • www.bgdogs.net
Резултати от световното в Дания 2010 г.

BEAGLE

Number of entries by breed: 148
Number of placed dogs in the breed: 138

Judge:
Rodi Hübenthal
Sverige
John Finnich Pedersen
 
World Winner CACIB - Dog and Best of Breed - BOB


GOLD LINE'S CRYSTAL LAWLESS REBEL    
Catalogue number: 06763
Owners: MARIANNE STEINMANN BACH 2690 KARLSLUNDE DANMARK
Breeder: ANNETTE & JESPER PEDERSEN 4000 ROSKILDE DANMARK

World Winner CACIB - Bitch


ABSOLUTELY SPOTLESS ZAGADKA    
Catalogue number: 06859
Owners: Tomasz Budkowski PL-04-849 Warszawa POLEN
Breeder: TOMASZ BUDKOWSKI POLEN

Certificate - Dog


SZEPHEGYI-SZIMAT WOODS    
Catalogue number: 06831
Owners: Magdalena Szwalek PL-41-404 Myslowice POLEN
Breeder: BARAKSO BERTALAN KEREPES UNGARN

Certificate - Bitch


ABSOLUTELY SPOTLESS EVITA    
Catalogue number: 06894
Owners: Tomasz Budkowski PL-04-849 Warsaw POLEN
Breeder: TOMASZ BUDKOWSKI POLEN

World Junior Winner - Dog


ASTRAVEGAS BLACK JACK
Catalogue number: 06784
Owners: Oleg Semenov RU-105568 Moskva RUSLAND
Breeder: NATALYA EPIFANTSEVA RUSLAND

World Junior Winner - Bitch


PRADA SPRING AND SUMMER CIVITAS TERGESTI
Catalogue number: 06884
Owners: Nuciari Paola IT-34010 Sgonico (TS) Italien
Breeder: NUCIARI PAOLA ITALIEN

World Veteran Winner - Dog


OB-LA-DI'S FABLED ETIENNE NAVARRE
Catalogue number: 06836
Owners: PIA AHLEN & KNUD H. PEDERSEN 7182 BREDSTEN DANMARK
Breeder: M-L. PEDERSEN & M. JOHANSSON 5690 TOMMERUP

World Veteran Winner - Bitch


DANA FROM MUSKOKA DREAM'S
Catalogue number: 06915
Owners: MRS. P.O.M. Broers NL-1608 ES Wijdenes HOLLAND
Breeder: MRS P.O.M. BROERS 1608 ES WIJDENES HOLLAND
 
Dog

Junior class

1.Excellent - 06784 - ASTRAVEGAS BLACK JACK - Oleg Semenov RU-105568 Moskva RUSLAND
2.Excellent - 06781 - SUSQUATCH SPARKLING JUPITER - ELSE MATTHISSON 3500 VÆRLØSE DANMARK
3.Excellent - 06788 - ABSOLUTELY SPOTLESS HEROLD - Tomasz Budkowski PL-04-849 Warszwaw POLEN
4.Excellent - 06792 - AMADEUS VOM MÜNTERGRUND - K og J. Schrøder DE-17489 Grisswald Tyskland
Excellent - 06780 - GOLD LINE'S GLOBAL JOY AND VICTORY - LEO STISEN, CONNIE STISEN 2840 HOLTE DANMARK
Excellent - 06782 - ROEPER'S MAGICAL MOMENT - Perfors Tineke NL-5091 Se Middelbeers HOLLAND
Very good - 06778 - SKANSEHØJ'S DEE JAY - Lotte Jensen, Rikke Vinther 9850 Hirtshals DANMARK
Very good - 06779 - AURELIUS QUINTUS PER ELEGANTER - Petra and Roman Vytejcek CZ-10200 Prague 15 TJEKKIET
Very good - 06785 - RED BARON GLOBAL EDITION - ANNA SOFIE GOTHEN 5700 SVENDBORG DANMARK
Very good - 06789 - NOODES DELL'ISOLA DI IOS - Di pasquale La marca & Luca Modesto IT CAP 80039 Saviano (NA) Italien
Very good - 06790 - UNITED ACTION'S JACOMO - Hans-Joachim Rodorff DE-15518 Berkenbrück Tyskland
Good - 06783 - GOLDENIMPRESSIONEN BUSY JARLE - Sven Röhlke DE-23867 Sülfeld Tyskland
Good - 06787 - UNDERGROUND COBY OF GRANTS GARDEN - Maurer Michaela DE 94330 Salching Tyskland
Good - 06791 - SKANSEHØJ'S DALTON - Doszorus Levente RO-400222 cluj-napoca, cluj RUMÆNIEN
 
Intermediate class

1.Excellent - 06800 - FALLOW FROM ELLY'S PARK - N. Furtak UA-79014 Lviv UKRAINE
2.Excellent - 06799 - KARA URUS NAUGHTY FOREST WIND - O. Shilova RU-115478 Moscow RUSLAND
3.Excellent - 06794 - ULRADI'S MASTER OF MAGIC - ELSE MATTHISSON, FINN MATTHISSON, LINN MATTHISSON 3500
4.Very good - 06795 - ROEPER'S SWEET BLUE LEGEND - Perfors Tineke NL-5091 Se Middelbeers HOLLAND
Very good - 06797 - SWEET COURAGE EBONY ARON - TOMINE KG HOECK 8721 DAUGÅRD DANMARK
Very good - 06798 - BRAVO VISTA ALESHA BARIN - R.Sidorenko RU-121357 Moscow RUSLAND
Good - 06793 - HUGO VOM WULBECKTAL - Michaela, Stefan, Alina Lambracht DE-40721 Hilden Tyskland
 
Open class

1.Excellent - 06804 - AYERS ROCK FROM ELLY'S PACK - PHCM Vervoort NL-5491 RR St.Oedenrode HOLLAND
2.Excellent - 06801 - SKILOS MAS GREGORY PECK - Helena Aanttila FI-02880 Veikkola Finland
3.Excellent - 06805 - GIOBOY THE MERRY BEAGLERS - Ingrid Ceulemans BE-2980 Zoersel Belgien
4.Excellent - 06803 - MICHAEL FROM MUSKOKA DREAM'S  - Mrs. A.Y. Langhout-Klaver NL-9431MV Westerbork HOLLAND
Excellent - 06806 - HOTSHOT THE MERRY BEAGLERS - Ingrid Ceulemans BE-2980 Zoersel Belgien
Excellent - 06807 - GOLD LINE'S GLOBAL DARK HORSE - David Hiltz, Lesley Hiltz Us-98606 USA
Excellent - 06809 - SKILOS MAS STARDUST - Anne Vitikainen FI-15580 RUUHIJÄRVI Finland
Excellent - 06811 - BEAGLEBOYS CHEPHREN - KARIN SØGAARD JENSEN, TOKE LARSEN 7000 FREDERICIA DANMARK
Very good - 06802 - GOLD LINE'S COCO ALLBÄCK GOALGETTER - AASE HOLM-JENSEN, MOGENS HOLM-JENSEN 3760 GUDHJEM DANMARK
Very good - 06808 - STARBUCK TORBAY TALBOT HILL GRAND C - GERNER SØRENSEN 5270 ODENSE N DANMARK
Very good - 06812 - FREE STRIDE'S KIND NEW YEAR'S START - BENT JØRGENSEN, BONNIE RYE TARDORF 2600 GLOSTRUP DANMARK
Very good - 06817 - FAMOUS JOKER ROCKET KNIGHT - JØRGEN LAWAETZ OG TINA CLAUSEN 7451 SUNDS DANMARK
Very good - 06820 - HIP HOP VOM STURMGELÄUT - Hans-Joachim Rodorff DE-15518 Berkenbrück Tyskland
Very good - 06821 - BEAGELEE ALL BLACK - Rouvroy Sabine F-62370 Ruminghem FRANKRIG
Very good - 06822 - ABSOLUTELY SPOTLESS ZENIT - R. Konieczny & K. Smolska PL-72-006 Mierzyn POLEN
Very good - 06823 - ZISCO VOM MÜNTERGRUND - K o gJ. Schrøder DE-17489 Greisswald Tyskland
Very good - 06824 - KARA URUS GIMNAST TSIRKA - O. Shilova RU. 117535 Moskva RUSLAND
Good - 06810 - GOLDENIMPRESSIONEN ARAGORN TRUE KIN - Kirsten Simonsen DE-23867 Sülfeld Tyskland
Good - 06815 - FREE STRIDE'S KIND NEW YEAR'S KISS - INGER KIRKEGAARD, JØRGEN JØRGENSEN 8850 BJERRINGBRO DANMARK
Good - 06818 - ASAS GREITAI - Jurate Stirbiene-LT-92108 Klaipeda LITAUEN
Sufficient - 06816 - HEART OF BEAUTY'S ASLAN - BRIAN SEITZBERG 9240 NIBE DANMARK
 
Working class

1.Excellent - 06831 - SZEPHEGYI-SZIMAT WOODS - Magdalena Szwalek PL-41-404 Myslowice POLEN
2.Excellent - 06830 - PRADO ADEKATOS POLAND - Ekaterina RU-140083 Lytkarino RUSLAND
3.Very good - 06828 - KARA URUS BALAGUR - O. Shilova RU-115478 Moscow RUSLAND
4.Very good - 06827 - FAIRYTOSH DARBY O'LEARY - BRIAN SEITZBERG 9240 NIBE DANMARK
Very good - 06829 - GOLD LINE'S COME ON LOVER BOY - Maria Uladimirouna Pustyryova RU-123056 Moscow RUSLAND
Good - 06825 - HANNE'S MANFRED - LONE JUEL 9640 FARSØ DANMARK
Good - 06826 - SMOODO THE VISION OF HARMONY - Ute Hamssner-Unger DE 32758 Detmond Tyskland
Good - 06832 - ROBESPIERRRE - Dalaidi Giovanni 25010 Borgosatollo Italien
 
Champion class

1.Excellent - 06763 - GOLD LINE'S CRYSTAL LAWLESS REBEL - MARIANNE STEINMANN BACH 2690 KARLSLUNDE DANMARK
2.Excellent - 06765 - OB-LA-DI'S BLETHER LIKE FRANJEAN - DAGMARA KOCUR & CONRAD BÜNNING DE-23843 Bad Oldesloe Tyskland
3.Excellent - 06769 - SOPWITH CAMEL'S OTHELLO - BIRGITTE C. SØNDERGAARD, HENNING KRISTIANSEN 9800 HJØRRING DANMARK
4.Excellent - 06772 - IMAGINE ME IKE FROM ELLY'S PACK - PHCM Vervoort NL-5491 RR St.Oedenrode HOLLAND
Excellent - 06760 - GOLD LINE'S ROMANTIC DAME EDNA - CONNIE OG LEO STISEN 2840 HOLTE DANMARK
Excellent - 06761 - OB-LA-DI'S DOC BROWN IN THE FUTURE - PIA AHLÉN & KNUD H. PEDERSEN 7182 BREDSTEN DANMARK
Excellent - 06764 - GOLD LINE'S PARTY OFFICER GENTLEMAN - MARIANNE STEINMANN BACH 2690 KARLSLUNDE DANMARK
Excellent - 06766 - MEIER'S COLLECTION COSTOM ROOD KING - HELLE & RENE JENSEN 2640 HEDEHUSENE DANMARK
Excellent - 06767 - SUMMER DREAM Z KRAINY SZCZESCIA - Lilianna Bachurzewska PL-14-310 Milakowo POLEN
Excellent - 06768 - ABSOLUTELY SPOTLESS SZACH - Budkowski, Tomasz Pl-04-849 Warszawa POLEN
Excellent - 06770 - SERENAKER DIVIL IN DISGUISE - Serena Parker DE-23867 Sülfeld Tyskland
Excellent - 06774 - SCENTINI THE AVIATOR - Satu Laitinen 79480 Kangaslampi Finland
Excellent - 06775 - GALA CHARLIE BOY - Rouvroy Sabine F-62370 Ruminghem FRANKRIG
Excellent - 06776 - FLORREKE LIGHTHOUSE FAMILY - Dielens Abrams S & I BE-2400 Mol Belgien
Very good - 06762 - ULRADI'S ZWEET ZPIKE - ULLA HVIDBERG 2800 KGS. LYNGBY DANMARK
Very good - 06771 - BEAGELEE UNDER PRESSURE - Nuc - i Paola IT-34010 Sgonico (TS) Italien
 
Veteran class

1.Excellent - 06836 - OB-LA-DI'S FABLED ETIENNE NAVARRE - PIA AHLEN & KNUD H. PEDERSEN 7182 BREDSTEN DANMARK
2.Excellent - 06838 - GOLD LINE'S BLUE TORNADO - JOHS. & INGE SØRENSEN 3630 JÆGERSPRIS DANMARK
3.Excellent - 06833 - DYNAMIC FLYER'S BLUE FUNNY FISH - AASE & MOGENS HOLM-JENSEN 3760 GUDHJEM DANMARK
4.Excellent - 06835 - GOLD LINE'S NAUGHTY JOKER - LEO STISEN 2840 HOLTE DANMARK
Very good - 06834 - GOLD LINE'S VERY SPECIAL INFLUENCE - CONNIE & LEO STISEN 2840 HOLTE DANMARK
Very good - 06837 - ULRADI'S CLASSIC SAMPLE - MAJA MUNCK 2700 BRØNSHØJ DANMARK
 
Bitch

Junior class

1.Excellent - 06884 - PRADA SPRING AND SUMMER CIVITAS TER - Nuciari Paola IT-34010 Sgonico (TS) Italien
2.Excellent - 06870 - GOLD LINE'S TEAM LOVE FOREVER - LENE RAVN TOFT, THJELDE RAVN TOFT 2100 KØBENHAVN Ø DANMARK
3.Excellent - 06866 - TREWELYN TRIANGLE DRAMA - Annica Lindström SE-72340 Västerås Sverige
4.Excellent - 06875 - RED AMERICANA AMBRELLA ULTRA - Zulfiya RU-420138 Kazan RUSLAND
Excellent - 06864 - AURELIA MAIORA PER ELEGANTER - Petra and Roman Vytejcek CZ-10200 Prague 15 TJEKKIET
Excellent - 06868 - ROEPER'S MAGIC IN THE AIR - Perfors Tineke NL-5091 Se Middelbeers HOLLAND
Excellent - 06869 - GOLD LINE'S GLOBAL JOY AND ROMANCE - ANNETTE PEDERSEN 4000 ROSKILDE DANMARK
Excellent - 06873 - AMANDA VOM MÜNTERGRUND - Anna Sofie Gothen 5700 Svendborg DANMARK
Excellent - 06874 - GOLD LINE'S GLOBAL JOY AND JAM - ANNETTE PEDERSEN, JESPER PEDERSEN DE-21635 JORK TYSKLAND
Excellent - 06876 - FAMOUS JOKER FREE TO BE A QUEEN - INGER PRIMDAL 6100 HADERSLEV DANMARK
Excellent - 06879 - ABSOLUTELY SPOTLESS HAWANA - Janne Sandbakken N-4525 Konsmo NORGE
Excellent - 06881 - ART-FANTASY GOLD LITTLE FISH - Ekaterina RU-140083 Lytkarino city RUSLAND
Excellent - 06885 - OB-LA-DI'S TATOOLNE THE PLANET - O. Shilova RU. 117535 Moskva RUSLAND
Very good - 06777 - DREAM GOLDIE OF FAMILY DELIGHT - Maria Shkvarnikova RU-101000 Moscow RUSLAND
Very good - 06865 - SHERI FROM ELLY'S PACK - Phcm Vervoort NL-5491 RR St.Oedenrode HOLLAND
Very good - 06871 - SWEET COURAGE OOPS HERE I COME - TINA HOLMGAARD 7441 BORDING DANMARK
Very good - 06877 - FREE STRIDE'S TWISTING VOODOO - HELLE BECH GRAVESEN, PER AAKJÆR JENSEN 9430 VADUM DANMARK
Very good - 06878 - BASIC DRIVE'S JUMP UP - A. Ellens NL-1033 WZ Amsterdam HOLLAND
Very good - 06880 - RED BARON MOONLIGHT COLLECTION - Maria Shkvarnikova RU-101000Moskva RUSLAND
Very good - 06882 - PRIMADONA TERGY - Tatiana RU-163-48 Saratov RUSLAND
Very good - 06883 - FAIRYTOSH SWEET CHERRY - NIELS-MICKAEL GABRIEL ANDERSEN 4440 MØRKØV DANMARK
 
Intermediate class

1.Excellent - 06894 - ABSOLUTELY SPOTLESS EVITA - Tomasz Budkowski PL-04-849 Warsaw POLEN
2.Excellent - 06887 - ROEPER'S SWEET BLUE LAGOON - Perfors Tineke NL-5091 Se Middelbeers HOLLAND
3.Excellent - 06888 - SOPWITH CAMEL'S OH DARLIN - ULLA HVIDBERG 2800 KGS. LYNGBY DANMARK
4.Excellent - 06890 - SWEET COURAGE EBONY TAMAR - PER HERGOTT PETERSEN 6800 VARDE DANMARK
Excellent - 06886 - PROUD MARY FROM MUSKOKA DREAM'S - Mrs. P.O.M Broers NL-1608 ES Wijdenes HOLLAND
Excellent - 06889 - NEWLIN BREEZE - Dagmara Kocur DE-23843 Bad Oldesloe Tyskland
Excellent - 06891 - RÉTKÖZ-SZÉPE AMAZON - Gulordava Mikahil UA-61000 Kharkov UKRAINE
Very good - 06893 - KARA URUS NIAGARA UNDO PEARL VEIL - O. Shilova RU-115478 Moscow RUSLAND
Good - 06892 - FAIRYTOSH FAIRYQUEEN TITANIA - LENE SEJBJERG, FLEMMING SEJBJERG 7990 ØSTER-ASSELS DANMARK
 
Open class

1.Excellent - 06898 - GOLD LINE'S SWEET WALKABOUT - Lise Toft Thøgersen, Michael Toft Thøgersen 4040 Jyllinge DANMARK
2.Excellent - 06896 - TREWELYN TOUTOU - Annica Lindström SE-72340 Västerås Sverige
3.Excellent - 06909 - ALOTORIUS OLD GLORY WELCOME TO MY W - Mumzhinska Katerina UA-01000 Dnepropetrovsk UKRAINE
4.Excellent - 06901 - HOUNDMASTER DOUBLE GOLD - Minna Meriläinen og Ismo Romppanen FI-15820 Lahti Finland
Excellent - 06900 - RHODIUM CASH ONLY - Minna Meriläinen & Ismo Romppanen FI-15820 Lahti Finland
Excellent - 06902 - SWEET COURAGE FOX ON THE RUN - PER HERGOTT PETERSEN 6800 VARDE DANMARK
Excellent - 06903 - DARAGOJ DELLA DUCK - Neva Susanna & A.Marjukka, Resko Ee FI 36100 Kangasala AS Finland
Excellent - 06905 - FREE STRIDE'S WALTZING PEACH - LISA ANN HUGHES, ANNE WINTHER THYGESEN 4270 HØNG DANMARK
Excellent - 06907 - GOLD LINE'S GLOBAL DREAM CATCHER - David Hiltz, Lesley Hiltz Us-98606 USA
Excellent - 06908 - DAFFODIL-DJIN DE MAXCECAN - Rouvroy Sabine F-62370 Ruminghem FRANKRIG
Very good - 06899 - SKILOS MAS GREEN KEEPER - Anne Vitikainen FI-15580 Ruuhijärvi Finland
Very good - 06904 - GAIA DELL ISOLA DI IOS - Pasquqle La marca & Luca Modesto IT CAP 80039 Saviano (NA) Italien
Very good - 06906 - YARIS VOM BACKUMER TAL - Nicole Lindley DE-33335 Gütersloh Tyskland
 
Working class

1.Excellent - 06912 - SIMONALAND ALEXA - Maria Semenova RU-119361 Moscow Rusland
2.Excellent - 06914 - MADAME QUATTE SOLDE DELL'ISOLA DI I - DI Pasquale La Marca & Luca Modesto IT CAP 80039 Saviano Italien
3.Excellent - 06913 - CARNELIAN`S FREKKE FRIDA - Adis Mujanic N-4085 Hundvåg NORGE
4.Excellent - 06910 - ULRADI'S MAGIC OF MURPHY'S LAW - DORTE KASSEBEER 2625 VALLENSBÆK DANMARK
Excellent - 90028 - PIPER JUMPING JUMBLE - Carmen Homburg DE - 84056 Rottenburg Tyskland
Very good - 06911 - AISHA QUEEN OF WILD LIFE - Iveta Sondore LV-1007 Riga LETLAND
 
Champion class

1.Excellent - 06859 - ABSOLUTELY SPOTLESS ZAGADKA - Tomasz Budkowski PL-04-849 Warszawa POLEN
2.Excellent - 06851 - GOLD LINE'S PARTY TEENAGER - ANNETTE PEDERSEN 4000 ROSKILDE DANMARK
3.Excellent - 06854 - GOLD LINE'S COME ON BABY BEAN - L.R.OG T.R.TOFT 2100 KØBENHAVN Ø DANMARK
4.Excellent - 06858 - PRESENT PERFECT Z KRAINT SZEZESCIA - Lilianna Bachurzewska PL-14-310 Milakowo POLEN
Excellent - 06850 - TIANA VESTI VUD - Sazonov Alexey 420158 Kazan RUSLAND
Excellent - 06852 - GOLD LINE'S ROMANTIC ISSUE - H.G.VEGGERBY OG PREBEN S.VEGGERBY 4100 RINGSTED DANMARK
Excellent - 06853 - TREWELYN GRANDEZZA - Anne Vitikainen FI-15580 RUUHIJÄRVI Finland
Excellent - 06855 - IMPRESS-INDIRA FROM HEATH PARADISE - Kirsten Simonsen DE-23867 sPLFELD Tyskland
Excellent - 06856 - HANNE'S NORA - HANNE BRANDT, NAYA BRANDT 7741 FRØSTRUP DANMARK
Excellent - 06857 - OB-LA-DI'S DIZZY MISS LIZZIE - JETTE & FINN GRAULUND 6650 BRØRUP DANMARK
Excellent - 06860 - SOPHIE DELL'ISOLA DI IOS - Pasqualle La Marca & Luca Modesto IT CAP 80039 Saviano (NA) Italien
Excellent - 06863 - REEL ORIGINAL - Dalaidi Giovanni 25010 Borgosatollo (Bs) Italien
Very good - 06861 - FREE STRIDE'S WALTZING PUMPKIN - LISA ANN HUGHES, ANNE WINTHER THYGESEN 4270 HØNG DANMARK
Very good - 06862 - MATIFU VON AIDA - Nuciari Paola IT-34010 Sgonico (TS) Italien
 
Veteran class

1.Excellent - 06915 - DANA FROM MUSKOKA DREAM'S - MRS. P.O.M. Broers NL-1608 ES Wijdenes HOLLAND
2.Excellent - 06916 - GOLD LINE'S MAGIC SOUND OF BLUES - MARIANNE STEINMANN BACH 2690 KARLSLUNDE DANMARK
Само две неща са безкрайни - Вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен.
Алберт Айнщайн

Иван Панайотов - vano

  • BGDOGFORUM
  • Потребител
  • ***
  • Публикации: 3697
    • www.bgdogs.net
Резултати от европейското в Словения 2010 г.

Number of entries in the breed: 85

Judge: Jože VESTER, SI
DOG
Puppy class
Junior class
Intermediate class
Open class
Working class
Champion class
BITCH
Puppy class
Junior class
Intermediate class
Open class
Working class
Champion class
Judge: Andrew BRACE, GB
DOG
Puppy class
Junior class
Intermediate class
Open class
Working class
Champion class
BITCH
Puppy class
Junior class
Intermediate class
Open class
Working class
Champion class

European Winner - Bitch and Best of Breed - BOB


3304    DAFFODIL-DJIN DE MAXCECAN
Owner: ROUVROY SABINE, FR    Excellent 1, CAC SLO, CACIB, European Winner 2010, Best of Breed, Best of Group 2

European Winner - Dog


3266    SZÉPHEGYI-SZIMAT VIRGONC
Owner: BARAKSÓ BERTALAN, HU    Excellent 1, CAC SLO, CACIB, European Winner 2010

Junior European Winner - Dog


3231    ALOTORIUS OLD GLORY LUXURIOUS BOY
Owner: BARAKSÓ BERTALAN, HU    Excellent 1, Junior Champion, Junior European Winner 2010

Junior European Winner - Bitch


3278    RED AMERICANA AMBRELLA ULTRA
Owner: KALIMULLINA ZULFIYA, RU    Excellent 1, Junior Champion, Junior European Winner 2010, Best Junior, Best Junior of Group 3

Dog Groups

Best Brace of the Breed
NANDO OD PROGARA & SLOVAKIAN STELLA SUN NEPTUN
3267 + 3287
Owner: JOKIĆ MIHAJLO, SR

Best Breeding Group of the Breed
ABSOLUTELY SPOTLESS HEROLD & ABSOLUTELY SPOTLESS SZACH & ABSOLUTELY SPOTLESS JELLY & ABSOLUTELY SPOTLESS DAFNE & ABSOLUTELY SPOTLESS ZAGADKA
3234 + 3263 + 3274 + 3292 + 3305
Breeder: BUDKOWSKI TOMASZ - KENNEL ABSOLUTELY SPOTTLESS, PL


Dogs: 44

Puppy class

3224    MYLO
Owner: ČURIN MITJA, SI    Very Perspective 2
3225    LUCAS OF SOMMERVILLE
Owner: NUCIARI PAOLA, IT    Very Perspective
3226    SOMETHING SPECIAL CIVITAS TERGESTI
Owner: NUCIARI PAOLA, IT    Very Perspective 4
3227    VALSI IMAGEMAKER FOR BRAVO VISTA
Owner: CHEREVKO IRINA, RU    Very Perspective 1, Best Puppy
3228    KAZAN OD TROCH TABIEL
Owner: ŠPAK VLADIMÍR, SK    Very Perspective 3
3229    BIG BEN
Owner: TEMPESTA ANTONIO, IT    Perspective

Junior class

3231    ALOTORIUS OLD GLORY LUXURIOUS BOY
Owner: BARAKSÓ BERTALAN, HU    Excellent 1, Junior Champion, Junior European Winner 2010
3232    SKANSEHOJ`S DALTON
Owner: LEVENTE KOSZORUS, RO    Excellent
3233    AURELIUS QUINTUS PER ELEGANTER
Owner: VYTEJČEK PETRA AND ROMAN, CZ    Excellent
3234    ABSOLUTELY SPOTLESS HEROLD
Owner: BUDKOWSKI TOMASZ, PL    Excellent 2
3235    PUN KOTZKY PARTIDO ALTO
Owner: NEVEROVA DINA, RU    Excellent 3
3236    ASTON MARTIN SPOTTY FRIEND
Owner: SERGEEVA IIYA, RU    Excellent
3237    RED AMERICANA ASTON MARTIN
Owner: SERGEEV ANDREY, RU    Absent
3238    HONOLULUARRIVO CIVITAS
Owner: SEMPRONI MICHELA, IT    Excellent 4
3239    ABSOLUTELY SPOTLESS INSERT
Owner: NYISZTORNÉ ARATÓ ANGÉLA, HU    Excellent
3240    ROEPER`S MAGICAL MOMENT
Owner: PERFORS TINEKE, NL    Very Good
3241    DIÓSGYŐRI-ŐZUGRÓ ARMAND
Owner: GALAMBOS VIVIEN & MELINDA, HU    Very Good

Intermediate class

3242    BASIC DRIVE`S JUST START AGAIN
Owner: HAJEK HELENA, AT    Excellent 2, R. CAC SLO
3243    OTTONE DEL MAGNIFICO MESSERE
Owner: QUARGENTAN GIUSEPPE, IT    Excellent 4
3244    SÁRHEGYI-NIMRÓD FLY
Owner: NAGY NORBERT & BAGI ATTILA, HU    Very Good
3245    MAGLODI BIGGHY-BOYS EMINEM
Owner: LASZLO ISTVAN, RO    Excellent 3
3246    DOMINIK EXSTRIM BE
Owner: BALYNSKAYA ANNA, UA    Very Good
3247    FALLOW FROM ELLY`S PACK
Owner: FURTAK NATALIYA, UA    Excellent 1, CAC SLO, R. CACIB
3248    OB-LA-DI`S TALKING LIKE C-3PO
Owner: FILIPPOVA MARIA, RU    Very Good

Open class

3249    CIL IZ DOBRČE
Owner: ORLOVIČ JAN, SI    Very Good
3250    MANO AUSTRALIAN SPIRIT
Owner: SERGEEVA IIYA, RU    Very Good
3251    BEAGELEE ALL BLACK
Owner: ROUVROY SABINE, FR    Very Good
3252    BLISK
Owner: JERMAN MARKO, SI    Very Good
3253    KARA URUS GIMNAST TSIRKA
Owner: LAVRENOVA IRINA, RU    Very Good
3254    NOODLES DELL` ISOLA DI IOS
Owner: ALL. DELL`ISOLA DI IOS, IT    Absent
3255    KARA URUS BALAGUR
Owner: SHILOVA OLGA, RU    Absent

Working class

3256    WOLMAR STAR HAMMERS
Owner: RIMSANE KRISTINE, LV    Very Good
3257    ANGYALI ANNIE SIR CASPER
Owner: BARTA ALBERT, HU    Very Good
3258    AXEL DEI SETTE CAMINI
Owner: SPALIVIERO MANUEL, IT    Very Good
3259    CROWNED TO RULE ALIKISS
Owner: SOUDKOVÁ DANA, CZ    Excellent 1, CAC SLO
3260    ALOTORIUS OLD GLORY GIORGIO VERSACE
Owner: SIDOROVA SVETLANA, RU    Very Good

Champion class

3261    GALA CHARLIE-BOY
Owner: ROUVROY SABINE, FR    Excellent 4
3262    ZEST FOR LIFE KATTYVAL
Owner: MURATOVA I.O., UA    Very Good
3263    ABSOLUTELY SPOTLESS SZACH
Owner: BUDKOWSKI TOMASZ, PL    Excellent 2, R. CAC SLO
3264    DUFOSEE FLYNN
Owner: VLASENK GUNTA, LV    Very Good
3265    GOLD LINE`S PURE EVERLASTING
Owner: CHRISTIENSEN LONE DEJRUP, DK    Excellent 3
3266    SZÉPHEGYI-SZIMAT VIRGONC
Owner: BARAKSÓ BERTALAN, HU    Excellent 1, CAC SLO, CACIB, European Winner 2010
3267    NANDO OD PROGARA
Owner: JOKIĆ MIHAJLO, RS    Very Good
3268    WOODLAND WEST`S IRON MAN
Owner: ESPOSITO CARMEN, IT    Absent

Bitches:41

Puppy class

3230    MAGIC FLOWER
Owner: TEMPESTA ANTONIO, IT    Very Perspective 1
3269    TRIPLE WHITE CIVITAS TERGESTI
Owner: SEMPRONI MICHELA, IT    Perspective
3270    DUFOSEE VICTORIA
Owner: SPALIVIERO MANUEL, IT    Absent

Junior class

3271    ASTRAVEGAS EUROPA
Owner: EPIFANTSEVA NATALIA, RU    Excellent
3272    BONI
Owner: MOJŠKERC MATJAŽ, SI    Excellent
3273    CHAMPHURST MUM`S THE WORD
Owner: PIERACCI PAOLO, IT    Very Good
3274    ABSOLUTELY SPOTLESS JELLY
Owner: BUDKOWSKI TOMASZ, PL    Excellent 3
3275    AURELIA MAIORA PER ELEGANTER
Owner: VYTEJČEK PETRA AND ROMAN, CZ    Excellent
3276    THE DEVIL WEARS PRADA
Owner: BALDI RUDI, IT    Excellent 2
3277    ABSOLUTE WENUS SPOTTY FRIEND
Owner: BOYARSKAYA & BORISOVA, UA    Excellent
3278    RED AMERICANA AMBRELLA ULTRA
Owner: KALIMULLINA ZULFIYA, RU    Excellent 1, Junior Champion, Junior European Winner 2010, Best Junior, Best Junior of Group 3
3279    ANGYALI ANNIE WILD
Owner: BARTA ALBERT, HU    Excellent
3280    AMORE MIO LILU SPOTTY FRIEND
Owner: FURTAK NATALIYA, UA    Very Good
3281    FIRST LADY
Owner: FRUZZETTI VITTORIANA, IT    Excellent
3282    HIGITUS FIGITUS
Owner: SEMPRONI MICHELA, IT    Very Good
3283    DAISY HILLS PRINSESSE PIAO MEILI
Owner: CHRISTIENSEN LONE DEJRUP, DK    Very Good
3284    ROEPER`S MAGIC IN THE AIR
Owner: PERFORS TINEKE, NL    Excellent 4

Intermediate class

3285    MAGLÓDI BIGGY-BOYS ELISHA
Owner: SZÜCS LÁSZLÓ, HU    Excellent 1, CAC SLO
3286    OB-LA-DI`S TATOOINE THE PLANET
Owner: LAVRENOV S., RU    Very Good
3287    SLOVAKIAN STELLA SUN NEPTUN
Owner: JOKIĆ MIHAJLO, RS    Very Good
3288    SÁRHEGYI-NIMRÓD FANNY
Owner: NAGY NORBERT & BAGI ATTILA, HU    Very Good
3289    DIA DELL`ETRURIA 2000
Owner: PIERACCI PAOLO, IT    Excellent 2, R. CAC SLO

Open class

3290    SÁRHEGYI-NIMRÓD DAISY
Owner: NAGY NORBERT, HU    Excellent 4
3291    NEWLIN BREEZE
Owner: KOCUR DAGMARA, DE    Excellent 1, CAC SLO
3292    ABSOLUTELY SPOTLESS DAFNE
Owner: BUDKOWSKI TOMASZ, PL    Very Good
3293    ALOTORIUS AWANGARDA
Owner: SIDOROVA SVETLANA, RU    Very Good
3294    ALOTORIUS OLD GLORY WELCOME TO MY WORLD
Owner: MUMZHINSKAYA YEKATERINA, UA    Very Good
3295    BRITNEY Z BEZKRESNYCH PÓL
Owner: HAPONIK RAFAL, PL    Excellent 3
3296    BELLINA BIONDINA AMORE SOPRAFFINO
Owner: SOUDKOVÁ DANA, CZ    Excellent 2, R. CAC SLO

Working class

3297    SKAZKA SIBIRY ZABAVA SHEGODAYA
Owner: KHARTSIY OLGA, RU    Excellent 1, CAC SLO, R. CACIB
3298    BIMBA
Owner: FRUZZETTI VITTORIANA, IT    Excellent 2, R. CAC SLO
3299    OLIVIA DEI SETTE CAMINI
Owner: CASTELLO ALBERTO, IT    Very Good
3300    BON BON SU CHARIZMA
Owner: MAKLAKOVA, RU    Excellent 3
3301    SIMONALAND ALEXA
Owner: SEMENOVA MARIA, RU    Very Good

Champion class

3302    REELORIGINAL
Owner: DALAIDI GIOVANNI, IT    Excellent 4
3303    GAIA DELL`ISOLA DI IOS
Owner: ALL. DELL`ISOLA DI IOS, IT    Absent
3304    DAFFODIL-DJIN DE MAXCECAN
Owner: ROUVROY SABINE, FR    Excellent 1, CAC SLO, CACIB, European Winner 2010, Best of Breed, Best of Group 2
3305    ABSOLUTELY SPOTLESS ZAGADKA
Owner: BUDKOWSKI TOMASZ, PL    Absent
3306    OKSA OD PROGARA
Owner: JOKIĆ MIHAJLO, RS    Excellent
3307    SZÉPHEGYI-SZIMAT VANILKA
Owner: BARAKSÓ BERTALAN, HU    Excellent 2, R. CAC SLO
3308    ROEPER`S BLUE MAGIC
Owner: PERFORS TINEKE, NL    Excellent 3
Само две неща са безкрайни - Вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен.
Алберт Айнщайн