Автор Тема: Дог.бг - официален сайт на БРФК - ЧЕСТИТО!!!  (Прочетена 9390 пъти)

Пламен Митрев - Samurai-brodnik

• Потребител с право на четене
  • Потребител
  • *
  • Публикации: 33
 ;DСпоред действията на гл. модератор на дасъвсем скоро общонационалния сайт става повече от ясно, че сайта вече е ставал официоз на БРФК. Честито!!! КАКВО ЛИ НЕ ПРАВЯТ НЯКОЛКО ШАМАРА, РИТНИКА И ЗАПЛАХИ ПРЕДИ НЯКОЛКО ГОДИНИ?! Нека Нанко си спомни кой го пазеше от саморазправи по изложбите тогава, но паметта на някои хора е къса. Та той и сега пише серии неистини...
Първо, има десетки кучета с родословия на УЦИ и ИКУ, внесени от Русия, Латвия, Естония и др страни в България - аз лично имам два такива той-териера и при възможност - ако не изтрият темата моментално, ще ги скенирам и пастна тук. Мой познато внесоха померани, АСТ, акити...
Второ, и на други места се работи за правилно развъждане, освен във БРФК. Нашият развъден правилник е не по-малко строг от този на ФСИ.
Трето, в БРКС има десетки кучета с родословия на ФСИ, ИНТЕРШАМПИОНИ И МУЛТИШАМПИОНИ.
Четвърто, в почти всички Европейски страни местните структури на ФСИ признават родословията на низвергнатите у нас от Дог.бг международни организации и не ограничават своите членове за участие в техни изложби.
Четвърто, хубаво е да се поше официално, че Дог.бг вече е официален сайт на БРФК, иначе може да попадне под ударите на закона - антитръстовота законодателство и у нас е суперастуално. Да не забравяме, че Бил Гейтс бе осъден от ЕК - същата тази, Европейска комисия - да плати близо половин милиард евро - 500 000 000 ЕВРО за нарушаване на това законодателство. Е, някое БОГОВЕ не ги е страх от това - кой пък беше този Бил Гейтс?!
ИКУ и БРКС са законно регистрирани в Р. България като дружества с идеална цел в обществена полза и всяко тяхно игнориране от обществени сайтове ще бъде санкционирано. На нашите изложби присъстват държавни мъже, политици, депутати, министри, кметове. И стотици изложители, и хиляди зрители. Защото нямаме какво да крием. Е кой тогава е легитимният?!
И не забравяйте - веднага напомнете кой съм - извергът Пламен Митрев - грозен, дебел, корумпиран и т.н. Той НАНКО
услужливо ще пастне някое писание... А Аврам и другите колеги от БРКС и ИКУ знаят кой съм и досега не са изритали дебелия ми ... от кръста надолу...
 ;D

П. Петков - tigar6

• BGDOGFORUM
  • Потребител
  • Публикации: 1288
Това е така отдавна което го пишеш,но защо него каза преди 2-3г.
Тигъра си пази кожата,а човек името.

С ЛОШ ЧОВЕК МОЖЕ ДА СЕ РАЗБЕРЕШ... С ПРОСТ - НИКОГА

Евтим Стамболов - Вълчан

• BGDOGFORUM
  • Потребител
  • Публикации: 2305
Ахххх  мили  мои  партии    любими  нии   ще  бьдем  с  таз  която  е  на  власт   ;D
Ниe  се  родихме  в  тази  нощ  когато   раждаше   и   вълчицата 
сутринта   под  рев   на  льв   ни  дадоха  имена........

Иван Панайотов - vano

• BGDOGFORUM
  • Потребител
  • Публикации: 3697
    • www.bgdogs.net

И аз това питам. Ей го сега и Андон Тодоров напуска обиден, а само преди 2-3 месеца ни наричаше какви ли не, само защотот сме казали по някоя истина за БРФК.
Само две неща са безкрайни - Вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен.
Алберт Айнщайн

• Потребител
  • *

И аз това питам. Ей го сега и Андон Тодоров напуска обиден, а само преди 2-3 месеца ни наричаше какви ли не, само защотот сме казали по някоя истина за БРФК.
;DВсеки рано или късно поумнява. А преди две години си подадох оставката сам, защото разбрах, че нямам място там, а не заради смехотворните и недоказани обвинения, с които ме обсипаха по-късно. И факта, че отказах да се върна там, е достатъчно показателен. Това, което си правят в БРФК, си е тяхна работа. Но това, което правят в Дога, си е дискриминация...

Евтим Стамболов - Вълчан

• BGDOGFORUM
  • Потребител
Самураи   щеше  да   правиш     филм   работиш  ли  по  вьпроса   ???

• Потребител
  • *
Самураи   щеше  да   правиш     филм   работиш  ли  по  вьпроса   ???
;DДоизпипваме сценария, финансирането е осигурено. Надявам се да започнем напролет и ще разчитаме на Вашата помощ... И нещо интересно от Дога...
Цитат
Цитат
Ако не се лъжа, и БРФК е регистриран по същия начин.

Не бъркате - елементарна справка показва, че БРФК е регистрирано като дружество с нестопанска цел "в частна полза", т.е. в полза на учредителите си. Всички клубове, които членуват в БРФК са регистрирани по същия начин - в частна полза. На практика това са си частни дружества, защитаващи интереса на ограничен кръг свои учредители. Защото всички регистрации, които си поиграх да проверя са регистрирани от минимално необходимят по закон учредители - три физически лица, като има и случаи в които тези 3 лица са съпруг, съпруга и роднина, т.е. може да се приеме, че освен в частна полза тези клубове работят и в семейно-роднинска полза.

Това не е незаконно. ОБАЧЕ не може двадесетина семейства в България да определят що е то кинология повтаряйки едно и също - ФСИ е БОГ и БРФК е неговия пророк! Всички други са нелигитимни, грозни и дебели, само ние сме лигитимни, красиви и стройни.

Айде де. Ако беше така, щяхте да си гледате вашата си организация, вашите си клубове, вашите си кучета, а не да пълните форума с обиди и клевети към всички инакомислещи, други организиции, други клубове. Това си е чиста проба комунизъм в действие - БКП е единствената партия, вождът и учителят е единствено прав, всички други в концлагери или разстрел!

Жалко наистина, защото съм сигурна, че между вас има стойностни хора. Или пък не?

Цитатът не е мой...

Евтим Стамболов - Вълчан

• BGDOGFORUM
  • Потребител
Самураи     с   квото   можем  ще  помагаме 

П. Петков - tigar6

• BGDOGFORUM
  • Потребител

;DВсеки рано или късно поумнява. А преди две години си подадох оставката сам, защото разбрах, че нямам място там, а не заради смехотворните и недоказани обвинения, с които ме обсипаха по-късно. И факта, че отказах да се върна там, е достатъчно показателен. Това, което си правят в БРФК, си е тяхна работа. Но това, което правят в Дога, си е дискриминация...
Ама защо се натискате за тоя ДОГ/? Малко ли са другите форуми?
Голяма организация сте вземете направете един хубав форум.

п.п.За филма обзалагам се че първите кадри ще са с Б.Борисов :)

Евтим Стамболов - Вълчан

• BGDOGFORUM
  • Потребител
Самураи   кога  смяташ  дасе  започне  филма   ???

П. Петков - tigar6

• BGDOGFORUM
  • Потребител

Връчване плакет на Стефан Димов за популяризиране,развитие и развъждане на Българското овчарско куче

П. Петков - tigar6

• BGDOGFORUM
  • Потребител

Връчване плакет на Иван Чиликов за популяризиране,развитие и развъждане на Българското овчарско куче

П. Петков - tigar6

• BGDOGFORUM
  • Потребител
Много купи много нещо ;Dто на олимпийските игри нямаше такова награждаване ;D

Димитър Балчев-БАЛКАН

• BGDOGFORUM
  • Потребител
  • Публикации: 730
..................колко ли ще продължи този филм ???
,,САМО СЛАБИТЕ СЕ СТРЕМЯТ КЪМ ПОРЯДЪК . СИЛНИТЕ ВЛАДЕЯТ И ХАОСА ......... ,,

Александър Илиев

• BGDOGFORUM
  • Потребител
  • Публикации: 76
http://pet-show.net/magazine/view/15/18

dog.bg си е форум на БРФК това всеки го знае.