Автор Тема: ATIBOX  (Прочетена 4878 пъти)

Иван Панайотов - vano

  • BGDOGFORUM
  • Потребител
  • ***
  • Публикации: 3697
    • www.bgdogs.net
ATIBOX
« -: 14.08.2010 12:30:29 »
ATIBOX 2010


BEST OF BREED - PHETRA de Laureanus

29.05.2010 SATURDAY

MALE FAWN                                                                 

YOUTH CLASS
1. 35. Nikink-Var-Hard CHESTER - ATIBOX 2010 JUNIOR CHAMPIONS
2. 43. TAISON van Numado
3. 47. YOURI Vavonabox
4. 38. LUCA de Joanxichcan                                               

YOUNG CLASS
1. 77. TOTO'
2. 80. VERSACCE de An.Cu.Do.
3. 59. EDGAR des Pres Mouveaux
4. 68. Via Aveling JERONIMO

MALE BRINDLE                                          

YOUTH CLASS
1. 140. ULM del Colle dell'Infinito - ATIBOX 2010 JUNIOR CHAMPIONS
2. 138. SIMMO von der Burg Singidunum
3. 163. PATO
4. 137. SASU Indiánsky brloh                           

YOUNG CLASS
1. 165. PRIMUS Degli Scrovegni
2. 144. AVATAR vom German Dream
3. 176. ZIZOU De Collserola
4. 174. ZERVAN NorDom                                 

FEMALE FAWN                                          

YOUTH CLASS
1. 225. BABY JANE Siegerblut
2. 245. ZERACHIEL z Ringu
3. 230. DUTCH DIVA van Rusticana
4. 232. GELSOMINA Ewenement                     

YOUNG CLASS
1. 271. Zhen'lee MARTINIKA - ATIBOX 2010 JUNIOR CHAMPIONS, BEST JUNIOR!
2. 270. Soland Boks LUKRETSIA
3. 260. ENJOY ANASTASIA v. Jakribox
4. 257. DONNA RACHELE del Conte Marzo                         

FEMALE BRINDLE

YOUTH CLASS
1. 341. ZENOBIA z Ringu
2. 337. TRÓJA II Indiánsky brloh
3. 324. CRISTAL NOIR Congo Nigrans
4. 320. BELLOLIV Keep it Real                       

YOUNG CLASS
1. 377. LARA CROFT von My-Tee - ATIBOX 2010 JUNIOR CHAMPIONS
2. 351. CELMA vom Rhöner Blut
3. 378. LIVIA DA Casa do Niko
4. 357. DOLCE-VITA von der Igelsheide         

MALE

BABY CLASS  fawn
1. 4. HARRY Ljub Box – BIS BABY!
2. 7. JUEPP Fan Optica State
3. 9. LUSTIG Ipon Saan
4. 11. Vanbox NORD SEA WARRIOR

BABY CLASS brindle
1. 83. Della Monte Kilio CZIPRIANO
2. 91. KRUGG del Maschio Angioino
3. 90. KRISTO D'olxa
4. 101. YALE v.d. SonnenAufgang

PUPPY CLASS  fawn   
1. 26. NAPOLEON The Fifth Element
2. 22. Givemefive JACK SPARROW
3. 30. TOMMY Dei Roeri
4. 20. GISTO del Colle dell'Infinito

PUPPY CLASS  brindle
1. 117. MAY DEY di Casa Vernice – BIS PUPPY!
2. 121. UROSCH v.d. Burg Singidunum
3. 120. OVER THE TOP di Casa Vernice
4. 111. FIORANO vom Kaiserfelsen

FEMALE

BABY CLASS  fawn   
1. 179. BARCELONA Napmary's
2. 177. ALISA Juniperus garden
3. 190. LAURA di Villa Giulia
4. 188. Via Aveling ISEYDORA

BABY CLASS brindle
1. 303. CELESTIALE FAME of Kellaney
2. 301. Della Monte Kilio ŻALIZ
3. 293. HONEY MILA de Villa de Rota
4. 287. FARAH de Yu Box

PUPPY CLASS fawn   
1. 209. ESPANA vom Kaiserfelsen
2. 204. ARIZONA di Cattaro
3. 217. LUCILLE di Casa Vernice
4. 218. MOO ESZRA v. Der Zandwoert

PUPPY CLASS brindle
1. 306. DEBA De Kbrojo
2. 313. MONTANA Armida
3. 310. LEGENDA NorDom
4. 315. WAHEEDA v.d. SonnenAufgang

30.05.2010 SUNDAY

MALE FAWN

OPEN CLASS
1. 391. BEKO Masterbox Radulovic
2. 397. DIOUK du Val D'Europe
3. 430. WATERLOO Nostrum
4. 431. ZORRO de Los Morritos

WORKING CLASS
1. 448. POISON vom Schützenrain
2. 435. DUNCAN von Fausto
3. 445. LAPAZ Balderbusse
4. 446. MEGAN v.d. Burg Singidunum

CHAMPIONS
1. 477. LUCKY-LUCIANO de Cinco Rosas – ATIBOX 2010 CHAMPIONS, BEST MALE!
2. 478. Elastic MARCO
3. 459. CHELTON De la Mare du Carreau
4. 469. Dog of the Bay's FRANKIE                     

MALE BRINDLE

OPEN CLASS
1. 506. Almera's DUNHILL
2. 541. URAM Signum Laudis
3. 525. JUST AS YOU Wish Oliverotti
4. 807. RICO dei Roeri

WORKING CLASS       
1. 562. MIRCO de Rincomar
2. 571. VANHELSING von Fausto
3. 565. ORESTE di Soragna
4. 555. DRY des Pres Nouveaux

CHAMPIONS
1. 586. IPPOLITO del Colle dell'Infinito – ATIBOX 2010 CHAMPIONS!
2. 595. TESEO Dei Centurioni
3. 573. ANWAR von Agadem
4. 585. IGOR von Poptime                                 

FEMALE FAWN

OPEN CLASS                
1. 625. HARD TO BA AN ANGEL Napmary`s Daroq
2. 645. Hausse WIKTORIA
3. 623. GREIS KELLY NorDom
4. 630. JASHMA ot Goldiboks

WORKING CLASS
1. 650. NorDom DANIELA – ATIBOX 2010 CHAMPIONS!
2. 651. Borok'ko FALKONE
3. 655. GUINEVERE The Fifth Element
4. 654. GOLDEN GIRL from Bassarab

CHAMPIONS           
1. 677. GREAT PROMISE di Casa Vernice
2. 659. ADELAIDE
3. 661. BIPPA con Tilia
4. 669. ENEA von Schreck                 

FEMALE BRINDLE

OPEN CLASS
1. 744. RUTH del Tajo
2. 745. Della Monte Kilio TIROL
3. 739. LIVIA di Soragna
4. 714. COCAINE von Jess Box

WORKING CLASS       
1. 754. FACE-EMELIE v. Inspee
2. 757. NorDom GERMIONA
3. 764. PILAR di Noi Vincere
4. 766. TIZIA vom Boxerkamp

CHAMPIONS
1. 780. PHETRA de Laureanus – ATIBOX 2010 CHAMPIONS, BEST FEMALE, BEST OF BREED!
2. 771. CHARISMA Kleka E.K.
3. 786. STACY-LEE von der Akazienbrücke
4. 783. Leopolis Karaim PORTA ALBA CHIARA                   

MALE

VETERANS fawn       
1. 485. KARLINO vom Henneberger Schloss – ATIBOX 2010 VETERAN CHAMPION!
2. 484. ETHAN della Terra Selvaggia
3. 486. PAGANINI Nostrum
4. 487. PAVAROTTI Nostrum

VETERANS brindle   
1. 600. ALEX AMICOR v. Jakribox

FEMALE

VETERANS fawn
1. 691. URTICA Moravia Box
2. 690. RITA Alfa Hara
3. 692. Vaya’s Box ZAFFRON
4. 689. Ma Baker´s PRIVATE DANCER

VETERANS  brindle   
1. 792. GENNY z Ringu
2. 793. Brait's INTRIGA
3. 794. LUSSY Czech Ja-Ka
4. 795. SPECTRA KAMENICKA Kamenica

BREEDING COMPETITION
 
COUPLE (PAIR)
1.     814. STEPHANE DUNAUD
2.     839. FAN OPTICA STATE ( Esua and Gucci )

BREEDING GROUP
1.     821. JEDNA NA MILION
2,     824. THE FIFTH ELEMENT
3,     823. OPTIMA GRATA

PROGENY GROUP
1.     834. HANIBAL OPTIMA GRATA
2,     835. HIRAM OPTIMA GRATA
Само две неща са безкрайни - Вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен.
Алберт Айнщайн

Иван Панайотов - vano

  • BGDOGFORUM
  • Потребител
  • ***
  • Публикации: 3697
    • www.bgdogs.net
Re:ATIBOX
« Отговор #1 -: 14.08.2010 13:13:06 »
Ето и шамоионите:

Пясъчни:


Млад шампион мъжки - Nikink-Var-Hard CHESTER


Млад шампион женски, BEST JUNIOR - Zhen'lee MARTINIKA


Шампион мъжки, BEST MALE - LUCKY-LUCIANO de Cinco Rosas


Шампион женски - NorDom DANIELA


Шампион ветерани - KARLINO vom Henneberger Schloss


Тигрови:


Млад шампион мъжки – ULM del Colle dell'Infinito


Млад шампион женски - LARA CROFT von My-Tee


Шампион мъжки - IPPOLITO del Colle dell'Infinito


Шампион женски, BEST FEMALE, BEST OF BREED - PHETRA de Laureanus
Само две неща са безкрайни - Вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен.
Алберт Айнщайн