Автор Тема: Визли на европейски и световни първенства  (Прочетена 7335 пъти)

Иван Панайотов - vano

  • BGDOGFORUM
  • Потребител
  • ***
  • Публикации: 3697
    • www.bgdogs.net
Свтовно първенство Словакия 2009

Късокосместа визла

Number of entries in the breed: 92
 
Judge:    
Müller Hans, CH   
DOG
- Puppy class
- Junior class
- Veteran class
- Intermediate class
- Open class
- Champion class
- Working class
BITCH
- Champion class
- Working class
- Open class
- Intermediate class
- Junior class
- Veteran class
 
Best Of Breed - BOB

16080    PISZKEI DICSO
Owner: Kékesi Katalin, HU    Excelent 1, CAC, CACIB, BOB

World Winner -   Dog

16080    PISZKEI DICSO
Owner: Kékesi Katalin, HU    Excelent 1, CAC, CACIB, BOB

World Winner -   Bitch

16118    CANINE JUMPER POPCORN
Owner: Tammivuori Hannele, FIN    Excelent 1, CAC, CACIB

Junior World Winner -   Dog

16076    UNICUM OF SKYROCKET
Owner / majiteľ: Telekes Kft, HU    Excelent 1, CAJC

Junior World Winner -   Bitch

16110    LUXATORI ZELINE
Owner: Hámori Tibor, HU    Excelent 1, CAJC, Best Junior

Veteran World Winner-   Dog

16107    CH HUBERTUS DERBY DAY
Owner: Váczi-Balogh Zsuzsanna Dr, HU    Excelent 1, Best Veteran

Veteran World Winner  -   Bitch

16156    DIBA ISTROPOLIS KINCSE
Owner: Stolárik Peter Mgr., SK    Excelent 1
 
DOGS: 42

Puppy class
 
16070    ARANYVADASZ JANKO
Owner: Fegyverneky Sandor, RO    Very promising 1
16069    AXEL BUONA CASA
Owner: Kuzmová Martina, SK    Very promising 2
16068    ADAR BUONA CASA
Owner: Pruszkay, Ing. Roman, SK    Very promising 3

Junior class
 
16076    UNICUM OF SKYROCKET
Owner: Telekes Kft, HU    Excelent 1, CAJC, Junior World Winner
16074    CANINE NIGHTINGALE
Owner: Tammivuori Hannele, FIN    Excelent 2
16071    AGUS VOM ALTEN PRESSBURG
Owner: Lipták Igor, SK    Excelent 3
16075    MAGOR ZSUGAS
Owner: Isaev G., UA    Excelent 4
15530    ARUS
Owner: Knipfer Johann, A    Excelent
16072    ATILLA ATI VOROS ANGYAL
Owner: Blažo Peter A Andrea, SK    Very Good
16073    BUMAS BROLIS
Owner: Večerskis Viktoras, LT    Very Good

Intermediate class
 
16080    PISZKEI DICSO
Owner: Kékesi Katalin, HU    Excelent 1, CAC, CACIB, BOB, World Winner
16078    CHRIS CHELIOS Z PANSKÝCH LESU
Owner: Labudová Lucia, SK    Excelent 2, res.CAC
16077    ARTEMIS ARAN ZÁHORAN LUXUS LEVÁRKY
Owner: Žitniaková Katarína, SK    Very Good 3
16079    ENRICCO LAVÁRE MORÁVIA
Owner: Horák Štěpán, CZ    Very Good 4

Open class
 
16088    OKI AKCEZAL
Owner: Šmidáková Radmila, CZ    Excelent 1, CAC
16082    BROWN Z TIŠWOVSKÝCH REVÍRU
Owner: Gajdošíková Iva Ing., CZ    Excelent 2, res.CAC
16086    LUXATORI OGMÁND
Owner: Waldnig Gabriella, A    Excelent 3
16084    HUBERTUS KINGS RANSOM
Owner: Váczi Péter, HU    Excelent 4
16085    HUNTER´S CHUM FUN FORTUNE
Owner: Nousianen Liisa, FIN    Excelent
16090    PONGO DVORIANKY
Owner: Kuzmová Martina, SK    Excelent
16092    SZIKRA OF SKYROCKET
Owner: Pásztor Anett, HU    Excelent
16081    AHARY Z RAKOSOVEHO BREHU
Owner: Čermák Filip, CZ    Very Good
16083    ERIK Z NANIKINHO DVORA
Owner: Kalivodová Ingrid, SK    Very Good
16091    SPRINGFIELD OF SKYROCKET
Owner: Varga Nikoletta, HU    Very Good
16087    LUXATORI PARÁD
Owner: Szabados Éva, HU    Non participated
16089    OSKÁR Z PUFIHO PARKU
Owner: Furdos Zoltán, SK    Non participated

Working class

16098    SHARMARKASCH KISASSZONY NICK
Owner: Štěpanovský Martin, CZ    Excelent 1, CAC
16094    GLEN Z PANSKÝCH LESŮ
Owner: Vadlejch Karel, CZ    Excelent 2, res.CAC
16097    OR KAJAN Z BAŠTIN
Owner: Čechová Zuzana, CZ    Excelent 3
16095    HIRKASH Z PANSKÝCH LESU
Owner: Mikešová Jana, CZ    Excelent 4
16093    D´HUNTER Z VODNÉHO MLYNA
Owner: Demčák Jozef, SK    Very Good
16096    LUXATORI ÉLES
Owner: Hámori Tibor/ Bauer Karl, HU    Non participated

Champion class

16099    BARTOSH KIEVSKIE KASHTANY
Owner: Butenko Olga, UA    Excelent 1, CAC, res.CACIB
16105    CH MALOMKOZI POMPAS
Owner: Maryanovskaya E., RUS    Excelent 2, res.CAC
16101    CH BEN Z LIDEROVIC
Owner: Kozáková Lucie, CZ    Excelent 3
16104    CH LUXATORI FUGE
Owner: Hámori Tibor, HU    Excelent 4
15538    GERRO VOM BRUNNMAIRGUT
Owner: Hebenstreit Franz, A    Excelent
16100    CH ALGERON LAVÁRE MORÁVIA
Owner: Čechová Zuzana, CZ    Excelent
16102    CH DAN Z VLČÍ HRÁDZE
Owner: Svobodová Lucie, CZ    Excelent
16103    CH KRIS MALOMKOZI
Owner: Gajdošech Dušan, SK    Excelent
16106    MALOMKÖZI HUNOR
Owner: Širmeniene Irma, LT    Excelent

Veteran class
 
16107    CH HUBERTUS DERBY DAY
Owner: Váczi-Balogh Zsuzsanna Dr, HU    Excelent 1, Veteran World Winner - Best Veteran

BITCHES: 50

Junior class
 
16110    LUXATORI ZELINE
Owner: Hámori Tibor, HU    Excelent 1, CAJC, Junior World Winner - Best Junior
16109    LUPPA-VADASZ TATIKA
Owner: Wahlpetz-Lakatos Luca, HU    Excelent 2
16108    INGA Z PANSKÝCH LESU
Owner: Dlouhá Patricie, CZ    Excelent 3
16112    VIVIEN OF SKYROCKET
Owner: Varga Nikoletta, HU    Very Good 4
16111    MALOMKOZI SARAH
Owner: Isaev G., UA    Non participated

Intermediate class
 
15544    LUXATORI URÁNIA
Owner: Hámori Tibor/März Heidi, HU    Excelent 1, CAC, res.CACIB
16116    MAGYARKÚTI ÉDES
Owner: Monori Magdolna, HU    Excelent 2, res.CAC
16113    ADINA Z MALEJ HÔRKY
Owner: Anušev Juraj, SK    Very Good 3
16115    ELVIE LAVÁRE MORAVIA
Owner: Horák Štěpán, CZ    Very Good 4
16114    AFRA ZE ZÁMECKÝCH BLAT
Owner: Klabanová Věra, CZ    Very Good

Open class
 
16118    CANINE JUMPER POPCORN
Owner: Tammivuori Hannele, FIN    Excelent 1, CAC, CACIB, World Winner
16122    QUEEN OF SKYROCKET
Owner: Varga Nikoletta, HU    Excelent 2, res.CAC
16123    SOPHIE OF SKYROCKET
Owner: Poltavets O., UA    Excelent 3
16120    LUXATORI MIRTUSZ
Owner: Hámori Tibor, HU    Excelent 4
16119    ENELL BEAUTY OF BERGER TEAM
Owner: Bergrová Petra, CZ    Excelent
16126    SWEETHEART OF SKYROCKET
Owner: Riczu Zsanett, HU    Excelent
16117    BERTHA Z TIŠNOVSKÝCH REVÍRŮ
Owner: Munzilová Dagmar, CZ    Very Good
16121    NELYS Z FLUSBERKU
Owner: Krčmárová Barbora, SK    Very Good
16124    ST. MÁTRA-VADÁSZA ILDI
Owner: Kardos Vilmos, HU    Very Good
16128    VIKI GARAMPARTY
Owner: Antal Vojtech, SK    Very Good
16125    SUGAR SZILVA
Owner: Akhayan Svetlana, RUS    Non participated
16127    TENGELIC-MELLÉKI ALEXA
Owner: Nagy Zsolt;Trstice 1092, 1    Non participated
16129    ZÁVOZTETO DORIS
Owner: Kovácz Balázs, SK    Non participated

Working class
 
16131    ARTEMIS BORN FOR BOGLARCA DOLINA MI
Owner: Sedlakova Zuzana, CZ    Excelent 1, CAC
16130    ARLETA OD ORLÍCH SKÁL
Owner: Stolárik Peter Mgr., SK    Excelent 2, res.CAC
16140    GAILA Z PANSKÝCH LESŮ
Owner: Drábek Jiří, CZ    Excelent 3
16134    BORA Z TIŠNOVSKÝCH REVÍRU
Owner: Veselá Petra, CZ    Excelent 4
16137    DARA JANTAR DEVIL
Owner: Čintalanová Dana, SK    Excelent
16132    ARTEMIS Z KRÁLOVSKÝCH VINIC
Owner: Kovácsová Erika, CZ    Very Good
16133    BERGIE Z CHEJLAVSKÝCH LESU
Owner: Jirgala David, CZ    Very Good
16135    CELINE ZE ZADRÁHY
Owner: Posseltová Jana, CZ    Very Good
16138    DONA JANTAR DEVIL
Owner: Vávrová Hana, SK    Very Good
16139    ENIGMA Z NANIKINHO DVORA
Owner: Braunerová Martina Mgr., SK    Very Good
16141    VIRÁG GARAM PARTY
Owner: Horváth Jozef Ing., SK    Very Good
16136    CHARLOTTE DODVAPARTI
Owner: Andits Tomas, SK    Non participated

Champion class
 
16148    CH CANINE HASTA LA VISTA
Owner: Tammivuori Hannele, FIN    Excelent 1, CAC
16155    GYŐRUJFALVI TŰNDI
Owner: Širmeniene Irma, LT    Excelent 2, res.CAC
16143    BON PARI KIEVSKIE KASHTANY
Owner: Ilychev D.O., RUS    Excelent 3
16144    BOOGIE WOOGIE KIEVSKIE KASHTANY
Owner: Butenko Olga, UA    Excelent 4
16142    BAŠKA LOVELY FACE
Owner: Pírová Monika, SK    Excelent
16145    CH ANETT Z TIŠNOVSKÝCH REVÍRÚ
Owner: Svobodová Lucie, CZ    Excelent
16146    CH ATIMA Z GROBEHO OBORY
Owner: Šerkopová Daniela, CZ    Excelent
16147    CH BEATA Z LASTROVCE
Owner: Kalná Pavla+Barbora, CZ    Excelent
16149    CH CASTELLI BORGIA Z VODNÉHO MLYNA
Owner: Čuhárová Miriam, A    Excelent
16150    CH DELNO SZECSKORETI
Owner: Petríková Andrea, SK    Excelent
16151    CH GERN GROSS KSARA
Owner: Slyzhevskaya Ekaterina, RUS    Excelent
16152    CH MAYFLOWER OF SKYROCKET
Owner: Varga Nikoletta, HU    Excelent
16153    CZUSZKA Z TALCHEJOW
Owner: Janiec Malgorzata, PL    Non participated
16154    DONA SIDIN DVOR
Owner: Pálik Miroslav, SK    Non participated

Veteran class
 
16156    DIBA ISTROPOLIS KINCSE
Owner: Stolárik Peter Mgr., SK    Excelent 1, Veteran World Winner


Острокосмести визли

Number of entries in the breed: 21
 
Judge:    
Stanovský Miroslav, SK   
DOG
- Puppy class
- Champion class
- Working class
- Open class
- Intermediate class
- Junior class
BITCH
- Intermediate class
- Junior class
- Open class
- Working class
- Puppy class
- Champion class
- Veteran class
 
Best Of Breed - BOB

15536    KALASZ ZOLDMALI
Owner: Kolář Karel;Pozořice E.93, 1    Excelent 1, CAC, CACIB, BOB

World Winner   -   Dog

15536    KALASZ ZOLDMALI
Owne: Kolář Karel;Pozořice E.93, 1    Excelent 1, CAC, CACIB, BOB

World Winner -   Bitch

15551    CH ZOLDMÁLI ÍRISZ
Owner: Miczek Zsófia, HU    Excelent 1, CAC, CACIB

Junior World Winner-   Dog

15531    ZOLDMÁLI TORMA
Owner: Savolainen Hanna & Tammi, FIN    Excelent 1, CAJC, Best Junior

Veteran World Winner -   Bitch

15552    FÜRDŐHÁZI SÁRI
Owner: Zsedényi Dr. István, HU    Excelent 1, Best Veteran
 
DOGS: 8

Puppy class
 
15529    ZOLDMÁLI VADÁSZ
Owner: Miczek Zsofia, HU    Very promising

Junior class
 
15531    ZOLDMÁLI TORMA
Owner: Savolainen Hanna & Tammi, FIN    Excelent 1, CAJC, Junior World Winner - Best Junior

Intermediate class

15532    ZOLDMÁLI SERÉNY
Owner: Miczek Zsófia, HU    Excelent 1, CAC, res.CACIB

Open class

15534    CSOVÁRBERKI TALPAS
Owner: Fehér Krisztina, HU    Excelent 1, CAC
15535    PÓSPATAKI-DRÓTOS ÉLI
Owner: Zsedényi Dr. István, HU    Very Good
15533    CSOVÁRBERKI SZILAJ
Owner: Kovács Balázs;Neded 292, 1    Non participated

Working class
 
15536    KALASZ ZOLDMALI
Owner: Kolář Karel;Pozořice E.93, 1    Excelent 1, CAC, CACIB, BOB, World Winner
15537    NEMESHAZI-FANTOM BIL
Owner: Kenderesy Balazs, HU    Excelent 2, res.CAC

BITCHES: 13

Puppy class
 
15539    VIRAG ZÖLDMALI
Owner: Demjanová Lenka, CZ    Very promising 1
15540    ZOLDMALI VITA
Owner: Whelan Judit, HU    Very promising 2

Junior class

15541    NEMESHÁZI-FANTOM CINKA
Owner: Róbert Bogdán, HU    Very Good 1
15542    PÓSPATAKI.DRÓTOS KISSÁRI
Owner: Zsedényi Dr. István, HU    Very Good 2

Intermediate class
 
15543    FURDOHÁZI POTYI
Owner: Oroszi Tomáš, SK    Very Good 1

Open class

15546    ZOLDMÁLI ALMA
Owner: Miczek Zsófia, HU    Excelent 1, CAC, res.CACIB
15547    ZOLDMÁLI JELES
Owner: Laitinen L.& Tammivuori H, FIN    Excelent 2, res.CAC
15545    DEMON PANDEMONIUM
Owner: Novoveská Lucie, CZ    Very Good
15548    ZOLDMÁLI MICI
Owner: Kovács Balázs;Neded 292, 1    Non participated

Working class

15549    ZIZI GARAMPARTY
Owner: Stribik Jozef;Biňa 564, 1    Very Good
15550    ZOLDMÁLI LUCA
Owner: Miczek Zsófia, HU    Non participated

Champion class
 
15551    CH ZOLDMÁLI ÍRISZ
Owner: Miczek Zsófia, HU    Excelent 1, CAC, CACIB, World Winner

Veteran class
 
15552    FÜRDŐHÁZI SÁRI
Owner: Zsedényi Dr. István, HU    Excelent 1, Veteran World Winner - Best Veteran
Само две неща са безкрайни - Вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен.
Алберт Айнщайн

Иван Панайотов - vano

  • BGDOGFORUM
  • Потребител
  • ***
  • Публикации: 3697
    • www.bgdogs.net
Свтовно първенство Дания 2010

Късокосместа визла

Number of entries by breed: 59
Number of placed dogs in the breed: 52

Judge:
Knud Jensen, Danmark
 
Best of Breed - BOB

BUSVIZSLANS CIMBORA CSÁKÓ    Catalogue number: 11109
Owners: Karin Olebjörk SE-153 95 Järna Sverige
Breeder: KITS NILSSON EVA / NILSSON SUNE SVERIGE

World Winner CACIB - Dog

BUSVIZSLANS CIMBORA CSÁKÓ    Catalogue number: 11109
Owners: Karin Olebjörk SE-153 95 Järna Sverige
Breeder: KITS NILSSON EVA / NILSSON SUNE SVERIGE

World Winner CACIB - Bitch

SUGÁR NOA   Catalogue number: 11134
Owners: Ina Juhlin SE-66195 Värmlands Nysäter Sverige
Breeder: ANNA FISCURA UNGARN

Certificate - Dog

BUSVIZSLANS CIMBORA CSÁKÓ    Catalogue number: 11109
Owners: Karin Olebjörk SE-153 95 Järna Sverige
Breeder: KITS NILSSON EVA / NILSSON SUNE SVERIGE

World Junior Winner - Bitch

YVETTE OF SKYROCKET    Catalogue number: 11116
Owners: Catarina Wik SE-42491 Lofstorp Sverige
Breeder: VARGA NIKOLETTA 3200 GYÖNGYÖS PESTI ÛT 29 UNGARN
 
Dog

Junior class

2    Excellent    11094    XAXO OF SKYROCKET    Andrey RU-197227 St.Petersburg RUSLAND
3    Very good    11090    YASPER OF SKYROCKET    Peter Vaczi HU-1182 Budapest Ungarn
4    Very good    11091    MICHEN'S HECTOR    ARNE CLAUSEN 6200 AABENRAA DANMARK
     Very good    11088    BARON C9H13NO3    Ondrej Hybsky CZ-53003 Pardubice TJEKKIET
     Very good    11089    QUODIAN'S GIORGIO-BOSS    LARS BLENSTRUP 5750 RINGE DANMARK
     Very good    11092    ADAMA    Kenneth Bruseland N-4550 Farsund NORGE
     Very good    11093    LUXA TORI CIGULA    Tibor Hamori HU-8630 Balatonboglar Ungarn
 
Intermediate class

1    Very good    11097    PISZKEI ERDÉSZ    PEDER JENSEN 6950 RINGKØBING DANMARK
2    Very good    11096    LUXA TORI ADONY    Dagmar Kunze & Dietrich Meyer DE-27721 Osterholz-Scharmbeck Tyskland
 
Open class

1    Excellent    11099    AKUMA    Alicia Benayas ES-28630 Villa del Prado SPANIEN
2    Excellent    11098    CANTENAC MALTBY    Mrs. A. & Mr. J.E. Herbert UK-NP7 9AD Abergavenny ENGLAND
3    Excellent    11102    HUBERTUS KINGS RANSOM    Peter Vaczi HU-1182 Budapest Ungarn
4    Excellent    11100    ROUGHSHOOT CASPER OF SWEDEN    Berit Olsson SE-703 47 Örebro Sverige
     Very good    11101    VADÀSZFAI SÓLYOM    Marianne og Hjalmer Nielsen 8762 Flemming DANMARK
     Very good    11103    BARTOSH KIEVSKIE KASHTANY    Butenko Olga UA-04086 Kyiv UKRAINE
     Very good    11105    MILO    EVY LUND 4500 NYKØBING SJ. DANMARK
     Very good    11106    AGATON    Ina Juhlin SE-66195 Värmlands Nysäter Sverige
 
Working class

1    Excellent    11109    BUSVIZSLANS CIMBORA CSÁKÓ    Karin Olebjörk SE-153 95 Järna Sverige
2    Excellent    11108    HUN-TIBBS RED WHISPER    Marie Fredén SE-814 93 Skutskär Sverige
3    Very good    11107    MADARASZ NADOR    Astri Norøy & E. Hesthagen NO 2653 Vestre Gausdal NORGE
4    Very good    11110    HOOKSIDE CINKOS    Istvan Nagy HU 6000 Ungarn
 
Champion class

1    Excellent    11085    MALOMKOZI POMPAS    Elena Maryanovskaya RU 117303 RUSLAND
2    Excellent    11084    CANINE COOL BOY    Anita Thelen FI 01900 Nurmuarvi Finland
3    Excellent    11082    CANINE CHARMING CHAP    Riitta Laitinen FI-90630 Oulu Finland
4    Excellent    11086    LUXATORI LANG    Hámori Tibor HU-8630 Balatonboglar Ungarn
     Excellent    11083    MALOMKOZI HUNOR    Irma Sirmeniene LT-35148 Panevezys LITAUEN
 
Veteran class

1    Very good    11111    ALARITH VON DER WALLMEY    Dagmar Kunze & Dietrich Meyer DE-27721 Osterholz-Scharmbeck Tyskland
 
Bitch

Junior class

1    Excellent    11116    YVETTE OF SKYROCKET    Catarina Wik SE-42491 Lofstorp Sverige
2    Excellent    11122    XÉNIA OF SKYROCKET    EVY LUND 4500 NYKØBING SJ. DANMARK
3    Very good    11120    XENA OF SKYROCKET    Peter Vaczi HU-1182 Budapest Ungarn
4    Very good    11117    OLEBJÖRKS MASODIK MEKKORA    Astri Norøy & E. Hesthagen NO 2653 Vestre Gausdal NORGE
     Very good    11118    BARCELONA C9H13NO3    Michal Burian CZ-17000 Prague TJEKKIET
     Very good    11121    TINA TRADING ADA    Irma Sirmeniene LT-35148 Panevezys LITAUEN
 
Intermediate class

1    Excellent    11125    LUXA TORI ZELINE    Tibor Hamori HU-8630 Balatonboglar Ungarn
     Good    11124    HOUSEOFVIZSLA ATTIS SUSSI    GERALD H. JENSEN, KATE YVONNE JENSEN 9370 HALS DANMARK
 
Open class

1    Excellent    11134    SUGÁR NOA    Ina Juhlin SE-66195 Värmlands Nysäter Sverige
2    Excellent    11127    CANINE JUMPER POPCORN    Riitta Laitinen FI-90630 Oulu Finland
3    Excellent    11137    QUEEN OF SKYROCKET    Nikoletta Varga HU-3200 Gyöngyös Ungarn
4    Excellent    11131    BOOGIE WOOGIE KIEVSKIE KASHTANY    Butenko Olga UA-04086 Kyiv UKRAINE
     Excellent    11129    ANZU    Susana Perez Freire E-28214 Fresnedillas De La Oliva (Madrid) SPANIEN
     Excellent    11133    SUGAR SZILVA    Akhayan Svetlana RU-194021 Sankt-Peterburg RUSLAND
     Excellent    11135    PISZKEI ÉRTÉK    ANNE MERETE QVISTORF, KIM KJÆR 8260 VIBY J DANMARK
     Excellent    11136    LUXATORIA URANIA    Tibor Hamori HU-8630 Balatonboglar Ungarn
     Very good    11128    TESSA    GERALD H. JENSEN 9370 HALS DANMARK
     Very good    11130    MIRA VON DER AU    Dagmar Kunze & Dietrich Meyer DE-27721 Osterholz-Scharmbeck Tyskland
 
Working class

1    Very good    11138    HAVVA    Elena Maryanovskaya RU 117303 RUSLAND
2    Very good    11139    ISKA-PIROSKA VOM BRUNNMAIRGUT    Sebastian Lux AT-8010 Graz Østrig
 
Champion class

     Excellent    11112    SHARMARKASCH LIZA    Eva-Maria Grünmann DE 33100 Pderbom Tyskland
     Excellent    11114    BON PARI KIEVSKIE KASHTANY    Butenko Olga UA-04086 Kyiv UKRAINE
     Very good    11115    MAYFLOWER OF SKYROCKET    Nikoletta Varga HU-3200 Gyöngyos Ungarn
 
Veteran class

1    Excellent    11141    BOOGIE WOOGIE OF SZEDRESI    Nikoletta Varga HU-3200 Gyöngyös Ungarn
2    Excellent    11140    CANINE HASTA LA VISTA    Hannele Tammivuori FI-62130 Lapua Finland


Острокосмести визли

Number of entries by breed: 20
Number of placed dogs in the breed: 20

Judge:
Knud Jensen, Danmark
 
Best of Breed - BOB

QUODIAN'S GLEN TALLOCH    Catalogue number: 11149
Owners: Ingeborg Caminneci DE-51570 Windeck Tyskland
Breeder: L.H. VAN ESSEN V/D HOUT HOLLAND

World Winner CACIB - Dog

ZÖLDMALI TORMA    Catalogue number: 11152
Owners: Hanna Savolainen FI-35800 Mänttä Finland
Breeder: MICZEK ZSOFI UNGARN

World Winner CACIB - Bitch

ARSOUILLE DU DOMAINE SAINT HUBERT    Catalogue number: 11162
Owners: Nathalie Parent F-59127 Walincourt FRANKRIG
Breeder: NATHALIE PARENT FRANKRIG

Certificate - Bitch

ARSOUILLE DU DOMAINE SAINT HUBERT    Catalogue number: 11162
Owners: Nathalie Parent F-59127 Walincourt FRANKRIG
Breeder: NATHALIE PARENT FRANKRIG

World Junior Winner - Dog

QUODIAN'S GLEN TALLOCH    Catalogue number: 11149
Owners: Ingeborg Caminneci DE-51570 Windeck Tyskland
Breeder: L.H. VAN ESSEN V/D HOUT HOLLAND

World Junior Winner - Bitch

QUODIAN'S ESZTA    Catalogue number: 11158
Owners: MONA LISA JEHG 9981 JERUP DANMARK
Breeder: L.H.VAN ESSEN-V/D. HOUT HOLLAND
 
Dog

Junior class

1    Excellent    11149    QUODIAN'S GLEN TALLOCH    Ingeborg Caminneci DE-51570 Windeck Tyskland
2    Excellent    11146    TANGRAMS COTTON EYE JOE    Lea Laitinen FI 61440 Untamala Finland
3    Excellent    11147    DANIAVIZSLAS BILL    SONTKA LATTERMANN DE-DE-10715 BERLIN TYSKLAND
4    Very good    11148    DANIAVIZSLAS BARACK    MONIQUE SIMMER DE-16540 HOHEN NEUENDORF TYSKLAND
     Very good    11145    ATHOS    NANNA BRÆNDGAARD 5690 TOMMERUP DANMARK
 
Open class

1    Excellent    11152    ZÖLDMALI TORMA    Hanna Savolainen FI-35800 Mänttä Finland
2    Excellent    11151    QUODIAN'S XERXES    Marie Fredén SE-814 93 Skutskär Sverige
3    Excellent    11154    QUODIAN'S ARISTOS    Simmer, Monique De-16540 Hohen Neuendorf Tyskland
4    Very good    11150    HUMLEKROGEN'S IBRAHIM    LONE KOCH STAUSGAARD 2800 KGS. LYNGBY DANMARK
     Very good    11104    BLAMTRINEVER SUPER TROUPER    P.A.Turton GB-York Y0424lQ ENGLAND
     Very good    11153    HUMLEKROGEN'S F-SAXO    HENNING L. PEDERSEN 8270 HØJBJERG DANMARK
 
Champion class

1    Excellent    11144    ZÖLDMÁLI LUDAS    J.H.G. Ten Have NL 7478 SG Diepenheim HOLLAND
 
 
Bitch

Junior class

1    Excellent    11158    QUODIAN'S ESZTA    MONA LISA JEHG 9981 JERUP DANMARK
2    Very good    11156    ADELE    Steffen Ellebæk Petersen 8210 Århus V DANMARK
     Good    11157    TANGRAMS CREDIT NOTE    Lea Laitinen FI 61440 Untamala Finland
 
Intermediate class

1    Very good    11159    DIVA DU DOMAINE SAINT HUBERT    Helga Bergholtz og Raymond Aas N-1362 Hosle NORGE
 
Open class

1    Very good    11160    HUMLEKROGEN'S HERTA    NANNA BRÆNDGAARD 5690 TOMMERUP DANMARK
2    Very good    11161    MORGOTELKI BELLA    Tibor Hamori HU-8630 Balatonboglar Ungarn
 
Working class

1    Excellent    11162    ARSOUILLE DU DOMAINE SAINT HUBERT    Nathalie Parent F-59127 Walincourt FRANKRIG
 
Champion class

1    Excellent    11155    CRAPETTE DU DOMAINE SAINT HUBERT    Nathalie Parent F-59127 Walincourt FRANKRIG

Само две неща са безкрайни - Вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен.
Алберт Айнщайн

Иван Панайотов - vano

  • BGDOGFORUM
  • Потребител
  • ***
  • Публикации: 3697
    • www.bgdogs.net
Европейско първенство Словения 2010

Късокосместа визла

Number of entries in the breed: 34

Judge: Rui OLIVEIRA, PT
DOG
Puppy class
Junior class
Intermediate class
Open class
Champion class
Veteran class
BITCH
Junior class
Intermediate class
Open class
Working class
Champion class
Veteran class

Best of Breed - BOB

4806    SZIKRA OF SKYROCKET
Owner: PÁSZTOR ANETT, HU    Excellent 1, CAC SLO, CACIB, European Winner 2010, Best of Breed, Best of Group 3

European Winner - Dog

4806    SZIKRA OF SKYROCKET
Owner: PÁSZTOR ANETT, HU    Excellent 1, CAC SLO, CACIB, European Winner 2010, Best of Breed, Best of Group 3

European Winner - Bitch

4824    MAGASPARTI RUTINOS JOHIR
Owner: MARMAROSI ANNA, HU    Excellent 1, CAC SLO, CACIB, European Winner 2010

Junior European Winner - Dog

4801    XAXO OF SKYROCKET
Owner: ZADORIN ANDREY, RU    Excellent 1, Junior Champion, Junior European Winner 2010, Best Junior, Best Junior of Group 1, Best Junior In Show 3

Junior European Winner - Bitch

4818    MAGASPARTI RUTINOS SZEDER
Owner: MARMAROSI ANNA, HU    Excellent 1, Junior Champion, Junior European Winner 2010

Veteran European Winner - Dog

4814    CSIPKESKUTI TALTOS
Owner: BALAZS HEDVIG, HU    Excellent 1, Veteran European Winner 2010, Best Veteran

Veteran European Winner - Bitch

4831    BOOGIE WOOGIE OF SZEDRESI
Owner: VARGA NIKOLETTA, HU    Excellent 1, Veteran European Winner 2010

Dog Groups

Best Breeding Group of the Breed
YASPER OF SKYROCKET & SZIKRA OF SKYROCKET & XÉNA OF SKYROCKET & MAYFLOWER OF SKYROCKET
4804 + 4806 + 4819 + 4827
Breeder: VARGA NIKOLETTA - KENNEL OF SKYROCKET, HU

Dogs:16

Puppy class
4800    ROUGHSHOOT DAKOTA
Owner: BUBALO MAJA, HR    Very Perspective 1, Best Puppy

Junior class
4801    XAXO OF SKYROCKET
Owner: ZADORIN ANDREY, RU    Excellent 1, Junior Champion, Junior European Winner 2010, Best Junior, Best Junior of Group 1, Best Junior In Show 3
4802    CSIPKÉSKÚTI KANÁSZ
Owner: BALÁZS HEDVIG, HU    Excellent 3
4803    LUXATORI CIGULA
Owner: HÁMORI TIBOR, HU    Excellent 2
4804    YASPER OF SKYROCKET
Owner: VACZI PETER, HU    Excellent 4

Intermediate class
4805    PITYPANG VÉRTES
Owner: FÜZESI-SZEGVÁRI ZSUZSA, HU    Excellent 1, CAC SLO

Open class
4806    SZIKRA OF SKYROCKET
Owner: PÁSZTOR ANETT, HU    Excellent 1, CAC SLO, CACIB, European Winner 2010, Best of Breed, Best of Group 3
4807    MOON IL MONDO DI LOTA
Owner: MITAK KRISTINA, HR    Excellent 2, R. CAC SLO

Champion class
4059    MALOMKOZI POMPAS
Owner: MARYANOVSKAYA ELENA, RU    Excellent 2, R. CAC SLO
4808    PISZKEI DICSŐ
Owner: KÉKESI KATALIN, HU    Excellent 1, CAC SLO, R. CACIB
4809    HUBERTUS KINGS RANSOM
Owner: VACZI PETER, HU    Excellent
4810    CSIPKÉSKÚTI ÓHAJ
Owner: SIMKIN DAN, IL    Excellent
4811    MALOMKÖZI HUNOR
Owner: ŠIRMENIENE IRMA, LT    Excellent 4
4812    AXEL DE LA SAINTE COURONNE
Owner: VERLIAC PHILIPPE & LECLERE LYSIANE, FR    Excellent 3
4813    BARTOSH KIEVSKIE KASHTANY
Owner: BUTENKO OLGA, UA    Excellent

Veteran class
4814    CSIPKESKUTI TALTOS
Owner: BALAZS HEDVIG, HU    Excellent 1, Veteran European Winner 2010, Best Veteran

Bitches:18

Junior class
4815    TINA TRADING ANANA YAKINI
Owner: SHEINA ANNA, RU    Excellent 3
4816    CSIPKÉSKÚTI KALÁRIS
Owner: SIMKIN DAN, IL    Excellent
4817    TINA TRADING ADA
Owner: ŠIRMENIENE IRMA, LT    Excellent 4
4818    MAGASPARTI RUTINOS SZEDER
Owner: MARMAROSI ANNA, HU    Excellent 1, Junior Champion, Junior European Winner 2010
4819    XÉNA OF SKYROCKET
Owner: VACZI PETER, HU    Excellent 2

Intermediate class
4063    SUGAR BABER
Owner: FANETTI SILVIA, IT    Excellent 2, R. CAC SLO
4820    LUXATORI ABRAND
Owner: BRITSCHGI RENE & URSULA, CH    Excellent 1, CAC SLO

Open class
4821    LUXATORI ARNIKA
Owner: BRITSCHGI RENE & URSULA, CH    Excellent 2, R. CAC SLO
4822    LUXATORI ZELINE
Owner: HÁMORI TIBOR, HU    Excellent 1, CAC SLO, R. CACIB

Working class
4823    VADÁSZFAI ŐZIKE
Owner: BÖCK BEATE&URBANC MARIJA, DE    Excellent 2, R. CAC SLO
4824    MAGASPARTI RUTINOS JOHIR
Owner: MARMAROSI ANNA, HU    Excellent 1, CAC SLO, CACIB, European Winner 2010

Champion class
4825    BOOGIE WOOGIE KIEVSKIE KASHTANY
Owner: BUTENKO OLGA, UA    Excellent 2, R. CAC SLO
4826    BON PARI KIEVSKIE KASHTANY
Owner: ILYICHEV DMITRIY, RU    Excellent
4827    MAYFLOWER OF SKYROCKET
Owner: VARGA NIKOLETTA, HU    Excellent 1, CAC SLO
4828    KISKECELI ARANY
Owner: BÖCK BEATE&URBANC MARIJA, DE    Excellent 4
4829    GYÖRUJFALVI TÜNDI
Owner: ŠIRMENIENE IRMA, LT    Excellent 3

Veteran class
4830    ALIMA ANET PEPPITO
Owner: BUTENKO OLGA, UA    Excellent 2
4831    BOOGIE WOOGIE OF SZEDRESI
Owner: VARGA NIKOLETTA, HU    Excellent 1, Veteran European Winner 2010

Острокосместа визла

Number of entries in the breed: 11

Judge: Rui OLIVEIRA, PT
DOG
Junior class
Working class
Champion class
BITCH
Junior class
Intermediate class
Working class
Champion class

Best of Breed - BOB

4065    ZÖLDMÁLI ÍRISZ
Owner: MICZEK ZSÓFIA, HU    Excellent 1, CAC SLO, CACIB, European Winner 2010, Best of Breed

European Winner - Dog

4057    NEMESHAZI-FANTOM BIL
Owner: KENDERESY BALAZS, HU    Excellent 1, CAC SLO, CACIB, European Winner 2010

European Winner - Bitch

4065    ZÖLDMÁLI ÍRISZ
Owner: MICZEK ZSÓFIA, HU    Excellent 1, CAC SLO, CACIB, European Winner 2010, Best of Breed

Junior European Winner - Dog

4055    ÁLDOZÓVÖLGYI-DRÓTOS BATYU
Owner: VARGA KRISZTINA, HU    Excellent 1, Junior Champion, Junior European Winner 2010, Best Junior

Junior European Winner - Bitch

4061    ZÖLDMÁLI ZSERBO
Owner: MICZEK ZSÓFIA, HU    Excellent 1, Junior Champion, Junior European Winner 2010


Dogs: 5

Junior class
4054    ZÖLDMÁLI ÜSTIKE
Owner: ZUNZUNEGUI LUIS, ES    Excellent 2
4055    ÁLDOZÓVÖLGYI-DRÓTOS BATYU
Owner: VARGA KRISZTINA, HU    Excellent 1, Junior Champion, Junior European Winner 2010, Best Junior

Working class
4056    ZÖLDMÁLI SERÉNY
Owner: MICZEK ZSÓFIA, HU    Excellent 2, R. CAC SLO
4057    NEMESHAZI-FANTOM BIL
Owner: KENDERESY BALAZS, HU    Excellent 1, CAC SLO, CACIB, European Winner 2010

Champion class
4058    ZÖLDMÁLI LUDAS
Owner: TEN HAVE J.H.G., NL    Excellent 1, CAC SLO, R. CACIB

Bitches:6

Junior class
4060    ÁLDOZÓVÖLGYI-DRÓTOS BERKENYE
Owner: BARANKAI ISTVÁN, HU    Excellent 2
4061    ZÖLDMÁLI ZSERBO
Owner: MICZEK ZSÓFIA, HU    Excellent 1, Junior Champion, Junior European Winner 2010

Intermediate class
4062    ZÖLDMÁLI ZÁPOR
Owner: KUTAS GÁBOR, HU    Excellent 1, CAC SLO, R. CACIB

Working class
4064    DIANA CINKE
Owner: KORÓZS GÁBOR & KORÓZS-TÓTH TÍMEA, HU    Excellent 1, CAC SLO

Champion class
4065    ZÖLDMÁLI ÍRISZ
Owner: MICZEK ZSÓFIA, HU    Excellent 1, CAC SLO, CACIB, European Winner 2010, Best of Breed
4066    SISSI
Owner: GECSE DÓRA, HU    Excellent 2, R. CAC SLO
Само две неща са безкрайни - Вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен.
Алберт Айнщайн