Автор Тема: международен транспорт на живи животни внос и износ  (Прочетена 5259 пъти)

Свилен Стаматов - bat_bg

• BGDOGFORUM
  • Потребител
  • Публикации: 3
    • Bulgarian Animal Transport
Здравейте, казвам се Свилен Стаматов. До скоро работех в спедиторска фирма където като допълнение към основните ми задължения развивах и проект за транспорт на живи животни.
С някой от Вас може би се познаваме, с други предполагам, предстои да се запознаем, понеже открих фирма специализирана единствено и само за транспорт на животни по и от цял свят. Ще се радвам да мога да Ви бъда полезен, в начинанието което сте захванали. А то е толкова интересно....затова и се захванах и аз с това.... защото чувството да се занимаваш с нещо, което толкова харесваш е несравнимо.
ето и моите координати:

Булгариан Анимал Транспорт
Летище София, Институт по въздушен транспорт, офис 102
тел 088 9135079, 088 3330036, 02 9459005
е-майл: [email protected]
http://www.bat-bg.com

член сме на свeтовната мрежа от фирми транспортиращи живи животни - IPATA ( http://www.ipata.com )

Поздрави, Свилен Стаматов

Свилен Стаматов - bat_bg

• BGDOGFORUM
  • Потребител
Ето и Facebook страничката на Bulgarian Animal Transport, започвам да качвам снимки на доволни пътешественици, вече настанили се в новия си дом, на удобно, обкръжени от любов :)
http://www.facebook....AnimalTransport

Изминаха няколко месеца от старта и се радвам, че мога да заявя, че тези, които ни се довериха изказват удоволствие от предложената услуга, понеже транспорта на живи животни не е просто плащане на най-ниска цена.... Все пак, аз смятам, че Вашите любимци заслужават едно добре планирано пътуване и познаване на условията и правилата.
Не на последно място и една добра цена, но определено не винаги залагам най-ниската авиокомпания, а напротив избирам такава с подходяща за конкретната дестинация услуга.
Нали после ще трябва да застана зад сервиза си, и да чуя Вашите впечатления!
Естествено всичко е въпрос на една добра комуникация, кой от какво има нужда...

Благодаря и ще се радвам и бъдеще да се чувствам полезен
Свилен Стаматов

Иван Панайотов - vano

• BGDOGFORUM
  • Потребител
  • Публикации: 3697
    • www.bgdogs.net
И аз чувам само добри отзиви, което говори за професионализъм от ваша страна. Дано да пордължавате все така.

п.п. Нещо адреса на страничката не се е копирал целия.
Само две неща са безкрайни - Вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен.
Алберт Айнщайн

Иван Панайотов - vano

• BGDOGFORUM
  • Потребител
  • Публикации: 3697
    • www.bgdogs.net
Само две неща са безкрайни - Вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен.
Алберт Айнщайн

Silvia HERZLE

• BGDOGFORUM
  • Потребител
  • Публикации: 4
Сега виждам темата.
Поздравления за полезната дейност, която сте открили. Определено много от нас кучкарите ще са Ви благодарни.
Успех!

P.S: Само за международен транспорт ли сте специализирани или може и за в страната?

Свилен Стаматов - bat_bg

• BGDOGFORUM
  • Потребител
Здравейте, основната ни дейност е международния транспорт, но ако се налага да се предвижи в страната може и да се съдейства.

Петър Бонев

• BGDOGFORUM
  • Потребител
  • Публикации: 31
    • www. Cherni - Lom. com
Аз лично отново ползвах услугите на Свилен за да изпратя куче до Мадрид и отново съм доволен  :)